Що говорять наші пацієнти

Відгуки людей, які вже скористалися послугами нашої клініки:

Тетяна Куцоконь
До лікаря Павлика Олега Олександровича потрапили з дитиною по швидкій ще 10 років тому. Відтоді це його улюблений лікар. Потім зверталась і я , і мій чоловік , і старший син. Всі задоволені результатами. Тепер "Славія" це наша сімейна стоматологія. Наразі проходимо лікування у ортодонта Павлик Василини Юрієвни. Уважна, професійна, все пояснить.Склали план лікування і рухаємось до мети. І результат очевидний. Загалом , весь колектив професійний ( бували і в хірурга , і в терапевта). Обладнання сучасне , нове. Підхід до лікування на високому рівні. Буваємо на обох локаціях ( і по вул. Іллєнка , і по вул. Сім'ї Бродських) . Дякуємо колективу "Славії" за наші посмішки.
20.01.2026
Oleksandra Golosay
Проходила лікування у Ігора Червоного і дуже задоволена якістю та підходом. Якби у мене в дитинстві були такі лікарі, я б не боялась все життя лікувати зуби. 10 зірочок!☺️
13.01.2026
Adele
Я прийшла до клініки за рекомендацією, але з великою недовірою до стоматологів - після невдалого лікування та носіння брекетів в іншій клініці. Вже з першого візиту приємно вразили уважність дівчат на рецепції та естетика самої клініки. Моє лікування проходило у два етапи: виготовлення та встановлення керамічних вкладок у Павлика О. О., а також реставрація композитним матеріалом у Червоного І. В. Усі етапи пройшли дуже спокійно, впевнено й із постійною підтримкою лікарів. За два місяці клініка «Славія» змогла повністю змінити моє ставлення до стоматологів - із недовіри це перетворилося на справжнє задоволення від візитів. Щиро дякую Олегу Олександровичу та Ігору Володимировичу за уважність до деталей і готовність завжди відповісти на всі запитання!
23.12.2025
Iryna Bogaichuk
Дуже хороша клініка, лікарі стараються лікувати безболісно, комфортно і якісно. Асистентки теж дуже хороші. Загалом пацієнту у клініці стараються скласти хороші враження від візитів і лікування.
19.12.2025
Kristina K
Щиро дякую клініці за професіоналізм і уважне ставлення. Доньці провели складне видалення восьмих зубів — усе пройшло дуже добре та спокійно. Окрема подяка В’ячеславу Григоровичу — надзвичайно уважний і високопрофесійний лікар/хірург, недарма його називають «Богом цілований». Вдячна всьому персоналу за турботу та підтримку. Як казав Гіппократ: «Де любов до людей — там любов до мистецтва». З безмежною вдячністю, дуже рекомендую цю клініку!
19.12.2025
Юлія Чистяк
Неймовірне місце, класна команда професіоналів. 5 років тому робила в Славії складне видання зубів мудрості, все пройшло без ускладнень. Зараз планую ортодонтичне лікування, дуже класне відношення до клієнтів. Ви дуже круті❤️
12.12.2025