Що говорять наші пацієнти

Відгуки людей, які вже скористалися послугами нашої клініки:

Наталія Сидоренко
Закінчила лікування, яке тривало +- три місяці. Була наче у казці: спочатку страшно, потім незрозуміло, часом неочікувано-приємно, а наприкінці - вау!!!! Спеціалісти - супер! Обстановка - лагідна! Враження - феєричні! Дякую усім лікарям! Ви молодці. Ви чарівники! Дуже вдячна за сучасний підхід до клієнта і неймовірні делікатність і терпіння! Дякую!
08.12.2025
Інна Побірченко
Чудова стоматологія! Наразі проходжу лікування і не можу не поділитись враженнями від цієї клініки. Персонал надзвичайно привітний і професійний, радісні адміністратори завжди зустрічають з усмішкою, лікарі пояснюють кожен крок лікування, що дуже заспокоює. Усі процедури проходять без болю і з посмішкою) Навіть видалення та період реабілітації пройшли майже безболісно!Особливо хочу відзначити чистоту та порядок в клініці. Однозначно раджу звернутись сюди! Окрема подяка лікарям Шевченко Вячеславу, Червоному Ігорю та їх помічникам ви ❤️
28.11.2025
Анна Куманикина
Дуже задоволена лікарями та сервісом в цій клініці Славія. Вже декілька років лікуємо зуби комплексно тільки тут всією сім'єю. Всі лікарі дуже професійні та ввічливі. Хочу відзначити Чорного Ігора Володимировича, поки він міняв мені три старих пломби, я навіть заснула у кріслі, настільки делікатно він працює. Ортодонт Василіна Юріївна за рік вирівняла моїй донці прикус брекет-системою, донька дуже задоволена. Зараз я також у неї на лікуванні. Я поставила брекети вдруге, бо із першим лікарем в іншій клініці бажаний результат (рівний прикус) не отримала. Лікар Наливайко Дмитро Андрійович професіонал в своїй справі: два роки тому видалив мені зуб, який вже не можна було спасти, дуже швидко та максимально безболісно. Зараз у мене триває процес втановлення імпланта у цього лікаря. Імплант вже нормально прижився, на черзі встановлення коронки. Не сумніваюсь, що все вийде, бо в цій клініці працюють тільки професіонали. Однозначно рекомендую звертатись в цю клініку "Славія" з приводу любого питання для лікування зубів будь-якої складності. Клініці та персоналу бажаю вдячних клієнтів та процвітання.
21.11.2025
Дар'я Сухацька
Тривалий час була пацієнтом цієї клініки від чистки до протезування. Останній досвід виявився не зовсім успішним. Лікувала канал верхнього зуба (6-стки), якщо правильно рахую для подальшого протезування. Пройшло 6 місяців, клініка мені нагадала, що вже час іти до іншого фахівця і протезувати. Питаю, вже можна, все ок для встановлення коронки? Да, ок…можемо. Можливо, через відсутність на той час відповідного обладнання, адже в клініці на Лукʼянівці був ремонт, а в новій був дещо хаос, бо не всі обладнання були в наявності та підключені. Запротезували, і це вже опускаю момент, що мені поставили тимчасову коротку на час виготовлення постійної від якої я була на нимесилі й двічі приїздила, щоб мені іі підпиляли, а врешті зняли, бо це було неймовірно боляче, хоча мене запевняли «що так треба і це нормально» (для порівняння досвід протезування в іншій клініці зовсім цього не потрібував, хоча зуб був такий же, щоправда з іншої сторони). У продовження протезування. Пройшло аж півтора роки, я за рекомендацію колеги йду в іншу клініку на чистку де мені роблять КТ і виявляється, що в мене прогресуюче запалення під короткою через недолікований канал. Ще мені пропонували ставити брекети через щілину, і нібито підняті ясна. Я звісно, розумію, що зараз більше хайпу на брекетах, ніж справжня необхідність але… в іншій клініці матеріалами перекрили мою щилину і ніяких брекетів на мої рівні зуби. Тому так. Але все це діло випадку, можливо, мені просто так співпало, хоча зараз доволі високі витрати на перелікуання і подальше протезування, чого можна було би уникнути. От така історія. А
04.10.2025
Valerii Franchuk
У стоматології Славія лікуємось усією сім’єю ( я, дружина та донька). Пам’ятаю перший візит доньки до Анжели Миколаївни, ДУЖЕ професійний і дуже уважний підхід, дитина зовсім не злякалась і тепер ходить без страху. Зубки завжди пофотографують, усе детально пояснять і навіть нагадають про прийом через СМС, дрібниця, а дуже зручно. Зуби здорові, ми задоволені і сміливо рекомендуємо Славію як стоматологію, якій можна довірити здоров’я всієї родини.
20.09.2025