Меню
МИ ПРАЦЮЄМО
Пн-Сб з 9.00 до 21.00 Вс з 10.00 до 18.00
МИ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

Відбілювання зубів

Відбілювання зубів холодним світлом3500 грнЗапис на прийом

Відбілювання зубів

Відбілювання зубів холодним світлом3500 грнЗапис на прийом

Відбілювання зубів

Відбілювання зубів холодним світлом3500 грнЗапис на прийом

Відбілювання зубів холодним світлом

Людина прагне мати красиве тіло, здоров’я та білу посмішку. Здорові зуби і приваблива усмішка додають впевненості, що допомагає досягти життєвих і кар’єрних цілей. Одним з поширених способів позбутися від нездорового кольору зубів – освітлення холодним світлом. Стоматологи постійно працюють над новими методами відбілювання в клініці і домашніх умовах, спрощуючи процедуру і роблячи більш доступною. Відбілювання холодним світлом показано тим, хто бажає позбутися від потемніння зубів через паління, частого вживання кави і їжі з барвниками. Також відбілювання допоможе усунути наслідки поганої гігієни рота.

Відбілювання зубів холодним світлом це популярна і безболісна технологія очищення зубної емалі. Метод заснований на використанні освітлюючого гелю і спеціальної лампи, світло якої пропускають через фільтри. Це дозволяє усунути ультрафіолетове і інфрачервоне випромінювання, щоб отримати спрямований промінь холодного світла. Пацієнт, що піддається такій процедурі, не відчуває болю або неприємних відчуттів.

Як проводять процедуру відбілювання холодним світлом

Процес відбілювання проходить у декілька етапів:

 • Покриття емалі зубного ряду відбілюючим гелем
 • Застосування лампи для запуску реакції в гелі – займає 15 хвилин
 • Повторення процедури відбілювання при необхідності
 • Усунення гелю
 • Рекомендації стоматолога з підтримки гігієни

Відбілювання холодним світлом в Києві можна замовити в стоматологічній клініці «Славія». Дантисти клініки нададуть консультацію з питань і ретельно підготують до процедури. Кожен пацієнт проходить обов’язковий огляд порожнини рота на предмет хвороб зубів і м’яких тканин. Перед висвітленням стоматолог усуне наліт і зубний камінь, щоб поліпшити дію гелю. В процесі застосовуються інструменти, що захищають очі і слизові оболонки рота, а також ретрактор. Отриманий результат оцінюється за шкалою білизни Віта – холодним світлом емаль освітлюється на 10 тонів.

Переваги

Відбілювання зубів холодним світлом і ціна в Києві відповідає співвідношенню якості послуги до прийнятної вартості. Щоб розвіяти сумніви щодо безпеки або доцільності такої процедури, розглянемо переваги:

 • При освітленні холодним світлом відсутній нагрів
 • Освітлення не руйнує емаль
 • Формула відбілюючого гелю не викликає печіння
 • Відсутність болю
 • Процедура тривати не більше години
 • Простота виконання
 • Немає побічних ефектів
 • Швидкий результат, що зберігається цілий рік

Недоліки

Але корисно знати і мінуси такого методу. Протипоказано освітлювати емаль зубів з карієсом, при уражених яснах, ерозії і тріщинах. Не рекомендується робити це при схильності до патологічної стертості зубів – хвороба послаблює тканини щелепної системи. Також не можуть скористатися послугою пацієнти, які страждають на алергію на речовина гелю, а також майбутні і матері-годувальниці.

Відбілювання не буде ефективним при прийомі антибіотиків і для зубів з природним сірим відтінком емалі. Варто врахувати, що гель впливає на природне забарвлення емалі, але не змінює колір пломб або брекетів. У цьому випадку після проведення процедури знадобитися заміна пломб на світліші, щоб штучні матеріали не контрастували з білизною зубів.

Відбілювання холодним світлом ціни Київ – саме це цікавить тих, хто бажає відновити красу посмішки. Подивитися вартість послуги, яку надає клініка «Славія», а також вивчити інформацію про процедуру можна на сайті.

Запис до стоматолога на Лук’янівці