Меню
МИ ПРАЦЮЄМО
Пн-Сб з 9.00 до 21.00 Вс з 10.00 до 18.00
МИ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

Чищення зубів

Професійна чистка зубіввід 1350 – 1700 грнЗапис на прийом

Чищення зубів

Професійна чистка зубіввід 1350 – 1700 грнЗапис на прийом

Чистка Air flow Лук’янівка Київ: нехай зуби сяють білизною

Чистка Air flow – одна з провідних методик професійного очищення зубів від пігментації, нальоту і каменів, за допомогою спеціального приладу Air flow. Така чистка здійснюється за допомогою розпилювання під великим тиском суміші з води, повітря і кристалів соди. Інтенсивність напору регулюється лікарем-стоматологом, все залежить від індивідуальних особливостей пацієнта і ступеня забруднення зубної емалі. Перевага такої чистки полягає в тому, що наліт і інші відкладення видаляються не тільки з зовнішньої і внутрішньої сторони зубів, але і з міжзубних проміжків.

Варто зазначити, що чистка air flow Лук’янівка Київ – повністю безболісний процес, пацієнт при цьому не відчуває жодних хворобливих відчуттів і тим більше, дискомфорту. Але результат перевершує всі очікування, за допомогою такої безпечної для емалі стоматологічної маніпуляції, вона стає світлішою на 1-2 тони мінімум. Для юних або більш вимогливих пацієнтів існує цікава додаткова функція – в повітряно-водний струмінь можна додавати різні ароматизатори, що надає процедурі приємних і незвичайних ноток.

Чи потрібна Вам чистка Air flow?

Відповідь на це питання дуже проста – систематична професійна чистка потрібна кожній людині, і з кожним роком ця необхідність все більше зростає, адже щодня ми вживаємо велику кількість натуральних і харчових барвників, які залишають помітний слід на емалі. Щоб не запускати проблему до стану неповернення, потрібно хоча б раз на півроку відвідувати стоматологічний кабінет саме з метою очищення.

Також air flow чистка зубів обов’язково повинна проводитися:

  • Після установки / зняття брекетів, імплантатів, коронок та іншого.
  • При виникненні перших ознак пародонтозу, найчастіше ними виступають відчутні проблеми з яснами. Але, лише лікар може поставити точний діагноз і призначити необхідне лікування.
  • Якщо наліт, що знаходився на зубах, почав ставати більш твердим, це початок появи зубного каменю. Не варто розраховувати на те, що він пройде сам, або його вдасться очистити за допомогою зубної щітки.
  • Жовтизна зубів стала більш помітною, і зуби продовжують темніти. Одним з кращих варіантів, для боротьби з цією проблемою є відбілювання зубів методом air flow.
  • Якщо ваші міжзубні проміжки дуже вузькі, і Ви відчуваєте, що там накопичується наліт, який неможливо вичистити самостійно.

Де можна пройти чистку ейрфлоу??

Професійне чищення air flow, ціна якого цілком доступна, потрібна кожній людині, без винятку. Вона не тільки допомагає прикрасити посмішку і додати впевненості, але і дозволяє запобігати появі та розвитку карієсу і проблем з яснами. Що значно економить час і фінанси.

Якщо Вам потрібна чистка air flow (Шевченківський район), то записатися на прийом, можна за допомогою всього одного телефонного дзвінка за номером,який Ви бачите на сайті. І вже за короткий проміжок часу, фахівці нашої клініки подарують вам білосніжну усмішку.

Запис до стоматолога на Лук’янівці