Меню
МИ ПРАЦЮЄМО
Пн-Сб з 9.00 до 21.00 Вс з 10.00 до 18.00
МИ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

Відбілювання та чищення зубів

Відбілювання зубів холодним світлом3500 грнЗапис на прийом
Професійна чистка зубів1350 – 1700 грнЗапис на прийом

Відбілювання та чищення зубів

Відбілювання зубів холодним світлом3500 грнЗапис на прийом
Професійна чистка зубів1350 – 1700 грнЗапис на прийом

Відбілювання та чищення зубів

Відбілювання зубів холодним світлом3500 грнЗапис на прийом
Професійна чистка зубів1350 – 1700 грнЗапис на прийом

Запис до стоматолога на Лук’янівці


  Для чого потрібна чистка зубів

  Білосніжна посмішка – показник здоров’я, краси і впевненості в собі, незалежно від статусу і успішності. Володар привабливої посмішки завжди справляє приємне враження на оточуючих, колег і сім’ю. Однак навіть при постійному догляді за зубами на них можуть утворитися відкладення, називаються зубним каменем. Найчастіше відкладення з’являються на поверхні, яка майже не очищається в процесі жування. З цієї причини частинки їжі і бактерії створюють щільну кірку, яка закріплюється на емалі і з часом твердне. Усунути відкладення і повернути красу посмішки допоможе чистка зубів на лук’янівці, в клініці «Славія».

  Щодо відбілювання виникає безліч чуток і сумнівів, які стверджують, ніби процедура стоншує зубну емаль. З цієї причини багато вчасно не відвідують стоматолога, що призводить до неприємних наслідків. Скупчення каменю поглиблюється під ясна, провокує кровотечу і розхитує зуб. Щоб зберегти щелепну систему здоровою і красивою, необхідно пройти своєчасну чистку поверхні і відбілювання зубів в києві на лук’янівці.

  Що таке відбілювання

  Процедуру відновлення білизни проводять вдома і в кабінеті стоматолога. Для освітлення в домашніх умовах пацієнту одягають полімерну капу, наповнену спеціальною речовиною. Ефект від носіння капи проявляється не відразу, а сам процес освітлення затягується на кілька тижнів. Відбілювання зубів на лук’янівці відбувається набагато швидше. Під час процедури на емаль впливають світлом спеціальних ламп з різними типами випромінювань, щоб активувати хімічну реакцію відбілюючого гелю. Цей метод зажадає всього кілька візитів до дантиста.

  Способи чищення і відбілювання

  Стоматологічна клініка «Славія» забезпечить якісне і безпечне відбілювання зубів за цінами києва, а також професійне видалення зубного каменю.

  У комплекс послуг клініки входить:

  • Відбілювання холодним світлом
  • Фторування зубів
  • Чистка Air flow
  • Чистка ультразвуком
  • Чистка коренів

  Відбілювання холодним світлом

  Цей сучасний метод відновлення зубної емалі забирає всього одну годину. Для освітлення застосовується Світлодіодна лампа LED, що випромінює холодне світло. Фотони світла змушують пігменти і нанесений гель з перекисом водню хімічно взаємодіяти між собою. Світлодіодна лампа активізує кисень, який проникає всередину зуба і вступає в реакцію з пігментами. Такий метод є безпечним, так як холодне світло лампи не розігріває поверхню коронки і не діє руйнівно на емаль. Записалися на відбілювання зубів лук’янівка цінами залишаються задоволені.

  Фторування зубів

  Даний спосіб безболісного зміцнення ефективно захищає емаль від руйнування через карієсу. Брак будівельних речовин, таких як фтор і кальцій, призводить в чутливості, а це підвищує ризик появи хвороб. Під час процедури на поверхню зубів накладається шар фторидів, який збагачує емаль всіма необхідними речовинами.

  Чистка Air flow

  Протягом життя наші зуби темніють від вживання кави, чаю, згубно на емаль впливає і куріння. Клініка пропонує якісну чистку зубів в Шевченківському районі, яку виробляють за допомогою повітряного струменя з суміші соди, води і стисненого повітря. Повітря подається під тиском, очищаючи емаль від нальоту і темного забарвлення за рахунок абразивного впливу, навіть між зубів. Метод очищення Air flow не представляє ніякої небезпеки і не викликає біль. Результат такої обробки – красива посмішка здорового кольору.

  Чистка ультразвуком

  Метод очищення поверхні зубів є найбільш безпечною для здоров’я і тому рекомендований як регулярний. Стоматолог проводить чистку, використовуючи ультразвуковий лазер, який знімає утворився камінь без пошкодження емалі. Метод очищення ультразвуком дозволить зберегти корисну флору рота, запобігти захворюванням і кровоточивість ясен. Після процедури чищення можна провести відбілювання зубів київ лук’янівка будь-яким із способів.

  Чистка коренів

  Щоденний догляд за зубами не гарантує повну відсутність хвороботворних бактерій в роті, які можуть спровокувати розвиток гінгівіту і пародонтиту. Цьому сприяє підвищена кислота слини, наліт і нездорове харчування. Якщо своєчасно не усунути проблему, хвороба перейде на кістки щелепи і викличе велике запалення. Щоб купірувати запалення, застосовується чистка коренів в пришийкової частини ясен. Ціна на чистку зубів києва в клініці відповідає високій якості процедур і лікування.

  На сайті клініки «Славія» доступна детальна інформація про послуги з лікування та відновлення зубів. Тут же можна дізнатися скільки коштує відбілювання зубів і професійна чистка, а також отримати відповіді на інші питання, що цікавлять.