Меню
МИ ПРАЦЮЄМО
Пн-Сб з 9.00 до 21.00 Вс з 10.00 до 18.00
МИ В СОЦ. МЕРЕЖАХ
Протезування Зубів

ПРОТЕЗУВАННЯ НА ІМПЛАНТАХ

Пломба стеклоиономерная глубокий кариес DIO6000 грнзапис на прийом
Металокерамічна коронка + стандартний абатмент STR9600 грнзапис на прийом
Металокерамічна коронка + стандартний абатмент Neodent7500 грнзапис на прийом
Коронка цирконієва та цирконієвий абатмент DIO9360 грнзапис на прийом
Коронка цирконієва та цирконієвий абатмент STR14400 грнзапис на прийом
Коронка цирконієва та цирконієвий абатмент Neodent11500 грнзапис на прийом

ЗНІМНЕ ПРОТЕЗУВАННЯ

Знімний протез до 8 зубів4200 грнзапис на прийом
Повний знімний протез5500 грнзапис на прийом
Бюгельний протезвід 7400 – 9000 грнзапис на прийом
Ремонт протезу600 грнзапис на прийом

РЕЗУЛЬТАТИ НАШИХ ПАЦІЄНТІВ

ВІДПОВІДІ НА ТИПОВІ ЗАПИТАННЯ

Які є види протезів?

Надійною і доступною є установка бюгельних протезів з використанням різноманітних варіантів кріплення: кламерів, атачментів, телескопічних коронок. На жаль, подібні протези неможливо встановити при відсутності відразу декількох зубів поспіль. Металокерамічні коронки найбільш довговічні і міцні. Вони встановлюються поверх основи зуба, проте вимагають спилювання і шліфування зубної тканини. Такі коронки відрізняються природним і естетичним виглядом, і є відмінним варіантом відновлення пошкодженого зуба. При виконанні незнімного протезування зубів кращою є установка вінірів і вкладок. Подібний спосіб допомагає відновити зовнішній вигляд пошкодженого зуба. У разі відсутності великого числа зубів встановлюється мостовидний протез, що об’єднує кілька зубних коронок.

 

Повне протезування зубів

Головним показанням є відсутність всіх зубів у верхньому або нижньому ряду. У більшості випадків, навіть якщо на щелепи присутні здорові кісткові освіти з дентином, рекомендацією лікаря стає повне протезування.

Справа в тому, що при відсутності навіть одного зуба, починають відбуватися поступові зміни в ротовій порожнині. Відбувається деформація кісткових тканин, що не може не позначитися на зовнішності і здоров’я пацієнта. Саме тому краще провести повне протезування зубів лук’янівка отримавши прийнятний результат на тривалий термін.

Найбільш простим рішенням стане виготовлення знімних протезів. Їх можна використовувати і для часткового протезування, наприклад, якщо в зубному ряду відсутня велика кількість зубів.

У свою чергу, повне протезування, в порівнянні зі знімним володіє великим числом переваг:

 • відсутність психологічного і фізичного дискомфорту;
 • більш естетичний зовнішній вигляд;
 • короткий термін реабілітації;
 • відсутність необхідності виймати їх для регулярного очищення;
 • не виникають мовні розлади в процесі звикання.

У будь-якому випадку ціни на протезування зубів Лук’янівка будуть залежати від якості матеріалів і складності проведених процедур. Враховується будова щелеп, наявність захворювань, вік пацієнта. Матеріал не повинен викликати алергічні реакції. Для алергіків пропонуються металеві протези і конструкції без використання металів. Правильність підбору гарантована використанням комп’ютерних технологій, що дозволяють добитися максимальної точності при виготовленні протеза, з копіюванням природних особливостей рідних зубів пацієнта.

При успішному протезуванні і подальшому належному догляді за порожниною рота, пацієнт зможе відчувати себе досить комфортно.

Штучні зуби, звичайно ж, не здатні стати повноцінною заміною справжнім, тому рекомендуємо регулярно відвідувати стоматолога. Своєчасне звернення до фахівця дозволить уникнути непотрібних витрат і проблем з зубами. Наші ціни на протезування зубів в Києві зможуть Вас приємно здивувати

 

Що таке вініри і які вони бувають?

Вініри – ідеальна імітація природного зовнішнього вигляду зубів Вініри являють собою тонкі пластинки, що накладаються на зовнішню сторону зубів, зазвичай це зона посмішки. Фронтальна сторона зуба зпилюється на товщину вініру (від 0,2 до 0,7 мм), і після декількох процедур відвідувач стоматологічного кабінету отримує білі, рівні і красиві зуби.

В яких випадках вінірування не рекомендується стоматологами:

 • Дефекти у вигляді сколів, розтріскувань зубної емалі
 • Дисколорит зуба, потемніння, що не піддається відбілюванню
 • Короткі зуби
 • Дефекти розташування і форми зуба
 • Широкий міжзубний проміжок.

Вініри це сучасне рішення будь-якої проблеми, пов’язаної зі станом зубів – в стоматології популярність вінірів виправдана по ряду причин:

 • Мінімум хірургічного втручання
 • Швидке відновлення після процедури
 • Бездоганний зовнішній вигляд зубного ряду.

На вініри ціна формується з урахуванням особливостей проведення процедур, їх кількості, обраного матеріалу вінірів і підготовки пацієнта до вінірування.

 

Які вініри бувають – пропозиції сучасної стоматології

На вініри ціни Київ варіюються в широкому ціновому діапазоні, в основному вартість визначає матеріал, з якого виготовлений вінір:

 • Композит – матеріалом виготовлення якого служать полімери, матеріали, що використовуються для пломбування зубів. Установка вінірів з композиту може бути виконана за одне відвідування стоматолога.
 • Кераміка (фарфор) – широкий відтінку ряд і ідеальна адаптація під оптичні властивості зуба і напівпрозорість емалі. Вініри біологічно сумісні з людським організмом, роками не втрачають зовнішню привабливість і блиску.
 • Діоксид цирконію – міцні, легкі вініри, абсолютна імітація зовнішнього вигляду здорового, красивого зуба.

 

Чи є обмеження на установку вінірів?

Протипоказання до вінірування визначаються тільки стоматологом під час огляду і консультації. Відмовлятися від вінірів необхідно людям з способом життя або хобі, пов’язаних з підвищеним ризиком отримання травм, занять спортом. Медичні протипоказання:

 • Стираність емалі
 • Аномальні положення зубів в зубному ряду (кривизна)
 • Скрегіт зубів (різні форми бруксизму)
 • Порушення прикусу.

Догляд за вінірами не відрізняється від повсякденної гігієни порожнини рота, обов’язково використання зубної нитки і пасти без абразивних компонентів. Консультуючий стоматолог обов’язково підбере засоби догляду, в залежності від індивідуальних особливостей дасть додаткові рекомендації.

 

Які Переваги сучасних коронок?

Установка ковпачків проводиться не тільки для відновлення зовнішнього вигляду, але і для збереження цілісності зуба. Цей спосіб дозволяє захистити зуби від руйнування або перелому над яснами. Поставити коронку в Києві можна в стоматологічній клініці «Славія». Дантисти клініки рекомендують процедуру установки коронок пацієнтам:

 • З частково зруйнованими зубами, що не піддаються відновленню
 • З дефектами, які не виправить брекет-система
 • При наявності зубних протезів
 • При депульпації

Переваги сучасних коронок – це відновлення жувальної функції і правильного прикусу, що допомагає скоригувати артикуляцію, а також повернути гарну посмішку.

Коронки на зуби на Лук’янівці повторюють анатомічну форму і не відрізняються за кольором від природних зубів.

 

Які бувають матеріали коронок?

Оптимальний вид коронок варто підбирати в залежності від матеріалу, з якого ті виготовлені. Види відрізняються міцністю, часом експлуатації, призначенням і зовнішнім виглядом. Сучасні вироби для відновлення зубів діляться на види:

 • Металеві
 • Металокерамічні
 • Порцелянові
 • Керамічні
 • Цирконієві

Металеві коронки

Цей вид коронок підходить для бюджетного відновлення зубів. Такі вироби використовуються рідко – в деяких випадках коронки з металу встановлюють на жувальні зуби або замість молочних у дітей. Виглядають непривабливо, а установка вимагає особливих навичок.

Металокерамічні коронки

Популярна коронка на зуб, яку встановлюють на Лук’янівці за прийнятною ціною. Створюється з металу з керамічним покриттям натурального кольору. Коронки цього виду витримують великий тиск і прослужать довгий час. У недоліки варто віднести необхідність видалення нерва, обов’язкове обточування зуба і відсутність напівпрозорості. Металева основа коронки помітна при установці на передні зуби.

Керамічні коронки

Вироби з цього матеріалу ідеально відтворюють здорові зуби, тому установка керамічних коронок стала найбільш затребуваною послугою. Перевагами кераміки є напівпрозорість, природний колір емалі і міцність, однак гризти горіхи після установки таких коронок не рекомендується.

Цирконієві коронки

Якщо немає бажання економити на здоров’ї, тоді установка коронок на Лук’янівці – відповідний спосіб зберегти привабливість усмішки. У клініці є можливість встановити елітні цирконієві коронки, які будуть пасувати молодим пацієнтам. Вироби з цирконію точно відтворюють природні зуби і забезпечують міцність протягом десятків років.

Коронки на зуби в Шевченківському районі – в клініці «Славія» доступні всі види виробів для установки. Отримати консультацію щодо послуги або записатися на огляд до стоматолога можна на сайті.

 

Запис до стоматолога на Лук’янівці


  запис на прийом

  Протезування зубів на Лук’янівці – повертаємо красиву посмішку

  Своєчасний догляд за порожниною рота дозволяє уникнути безлічі проблем, пов’язаних зі станом зубів. Але, на жаль, цього буває недостатньо. Неправильне харчування, погана екологія, різні захворювання здатні стати причиною руйнування або навіть втрати зуба.

  На сьогодні існує безліч способів повернути втрачені зуби, головним з яких є протезування. Сучасні методи лікування дозволяють, як відновити зруйновані зуби, так і встановити протези, замість вилучених.

  Наш стоматологічний кабінет пропонує різні послуги на протезування зубів в Києві на лук’янівці:

  • Повний знімний протез
  • Частково-знімний протез
  • Нейлонові протези
  • Протезування на імплантатах
  • Бюгельні протези
  • Вініри
  • Установка коронок

  Залежно від стану ротової порожнини, можуть бути запропоновані найбільш підходящі варіанти лікування:

  1. Класичне знімне протезування зубів;
  2. Виготовлення незнімних протезів;
  3. Протезування на імплантатах.

  Види протезування зубів

  Надійною і доступною є установка бюгельних протезів з використанням різноманітних варіантів кріплення: кламерів, атачментів, телескопічних коронок. На жаль, подібні протези неможливо встановити при відсутності відразу декількох зубів поспіль.

  Металокерамічні коронки найбільш довговічні і міцні. Вони встановлюються поверх основи зуба, проте вимагають спилювання і шліфування зубної тканини. Такі коронки відрізняються природним і естетичним виглядом, і є відмінним варіантом відновлення пошкодженого зуба.

  При виконанні незнімного протезування зубів кращою є установка вінірів і вкладок. Подібний спосіб допомагає відновити зовнішній вигляд пошкодженого зуба. У разі відсутності великого числа зубів встановлюється мостовидний протез, що об’єднує кілька зубних коронок.

  Повне протезування зубів

  Головним показанням є відсутність всіх зубів у верхньому або нижньому ряду. У більшості випадків, навіть якщо на щелепи присутні здорові кісткові освіти з дентином, рекомендацією лікаря стає повне протезування.

  Справа в тому, що при відсутності навіть одного зуба, починають відбуватися поступові зміни в ротовій порожнині. Відбувається деформація кісткових тканин, що не може не позначитися на зовнішності і здоров’я пацієнта. Саме тому краще провести повне протезування зубів лук’янівка отримавши прийнятний результат на тривалий термін.

  Найбільш простим рішенням стане виготовлення знімних протезів. Їх можна використовувати і для часткового протезування, наприклад, якщо в зубному ряду відсутня велика кількість зубів.

  У свою чергу, повне протезування, в порівнянні зі знімним володіє великим числом переваг:

  • відсутність психологічного і фізичного дискомфорту;
  • більш естетичний зовнішній вигляд;
  • короткий термін реабілітації;
  • відсутність необхідності виймати їх для регулярного очищення;
  • не виникають мовні розлади в процесі звикання.

  У будь-якому випадку ціни на протезування зубів Лук’янівка будуть залежати від якості матеріалів і складності проведених процедур. Враховується будова щелеп, наявність захворювань, вік пацієнта. Матеріал не повинен викликати алергічні реакції. Для алергіків пропонуються металеві протези і конструкції без використання металів. Правильність підбору гарантована використанням комп’ютерних технологій, що дозволяють добитися максимальної точності при виготовленні протеза, з копіюванням природних особливостей рідних зубів пацієнта.

  Щоб послуга на протезування зубів шевченківський район не виявилася занадто дорогою, лікар запропонує широкий вибір матеріалів, які безпечні для пацієнта і при цьому можуть повноцінно використовуватися в роботі.

  При успішному протезуванні і подальшому належному догляді за порожниною рота, пацієнт зможе відчувати себе досить комфортно.

  Штучні зуби, звичайно ж, не здатні стати повноцінною заміною справжнім, тому рекомендуємо регулярно відвідувати стоматолога. Своєчасне звернення до фахівця дозволить уникнути непотрібних витрат і проблем з зубами. Наші ціни на протезування зубів в Києві зможуть Вас приємно здивувати!