Відбілювання зубів холодним світлом

Відбілювання зубів
Відбілювання зубів холодним світлом 5000 грн

Що таке освітлення холодним світлом?

Людина прагне мати красиве тіло, здоров’я та білу посмішку. Здорові зуби і приваблива усмішка додають впевненості, що допомагає досягти життєвих і кар’єрних цілей. Одним з поширених способів позбутися від нездорового кольору зубів – освітлення холодним світлом. Стоматологи постійно працюють над новими методами відбілювання в клініці і домашніх умовах, спрощуючи процедуру і роблячи більш доступною. Відбілювання холодним світлом показано тим, хто бажає позбутися від потемніння зубів через паління, частого вживання кави і їжі з барвниками. Також відбілювання допоможе усунути наслідки поганої гігієни рота.

Відбілювання зубів холодним світлом це популярна і безболісна технологія очищення зубної емалі. Метод заснований на використанні освітлюючого гелю і спеціальної лампи, світло якої пропускають через фільтри. Це дозволяє усунути ультрафіолетове і інфрачервоне випромінювання, щоб отримати спрямований промінь холодного світла. Пацієнт, що піддається такій процедурі, не відчуває болю або неприємних відчуттів.

Як проводять процедуру відбілювання холодним світлом

Процес відбілювання проходить у декілька етапів:

 • Покриття емалі зубного ряду відбілюючим гелем
 • Застосування лампи для запуску реакції в гелі – займає 15 хвилин
 • Повторення процедури відбілювання при необхідності
 • Усунення гелю
 • Рекомендації стоматолога з підтримки гігієни

Відбілювання холодним світлом в Києві можна замовити в стоматологічній клініці «Славія». Дантисти клініки нададуть консультацію з питань і ретельно підготують до процедури. Кожен пацієнт проходить обов’язковий огляд порожнини рота на предмет хвороб зубів і м’яких тканин. Перед висвітленням стоматолог усуне наліт і зубний камінь, щоб поліпшити дію гелю. В процесі застосовуються інструменти, що захищають очі і слизові оболонки рота, а також ретрактор. Отриманий результат оцінюється за шкалою білизни Віта – холодним світлом емаль освітлюється на 10 тонів.

Переваги

Відбілювання зубів холодним світлом і ціна в Києві відповідає співвідношенню якості послуги до прийнятної вартості. Щоб розвіяти сумніви щодо безпеки або доцільності такої процедури, розглянемо переваги:

 • При освітленні холодним світлом відсутній нагрів
 • Освітлення не руйнує емаль
 • Формула відбілюючого гелю не викликає печіння
 • Відсутність болю
 • Процедура тривати не більше години
 • Простота виконання
 • Немає побічних ефектів
 • Швидкий результат, що зберігається цілий рік

Недоліки

Але корисно знати і мінуси такого методу. Протипоказано освітлювати емаль зубів з карієсом, при уражених яснах, ерозії і тріщинах. Не рекомендується робити це при схильності до патологічної стертості зубів – хвороба послаблює тканини щелепної системи. Також не можуть скористатися послугою пацієнти, які страждають на алергію на речовина гелю, а також майбутні і матері-годувальниці.

Відбілювання не буде ефективним при прийомі антибіотиків і для зубів з природним сірим відтінком емалі. Варто врахувати, що гель впливає на природне забарвлення емалі, але не змінює колір пломб або брекетів. У цьому випадку після проведення процедури знадобитися заміна пломб на світліші, щоб штучні матеріали не контрастували з білизною зубів.

Відбілювання холодним світлом ціни Київ – саме це цікавить тих, хто бажає відновити красу посмішки. Подивитися вартість послуги, яку надає клініка «Славія», а також вивчити інформацію про процедуру можна на сайті.