протезування зубів лук'янівка київ

Протезування зубів

Протезування на імплантатах
Металокерамічна коронка + стандартний абатмент DIO 6000 грн
Металокерамічна коронка + стандартний абатмент STR 9600 грн
Коронка цирконієва і цирконієвий абатмент DIO 9360 грн
Коронка цирконієва і цирконієвий абатмент STR 14400 грн
Імплантація Dio 8200 грн
Імплантація Straumann 16000 грн
Тимчасовий імплант 3000 грн
Знімне протезування
Знімний протез до 8 зубів 3700 грн
Повний знімний протез 4800 грн
Бюгельний протез кламерный 7440 грн

Протезування зубів на Лук’янівці – повертаємо красиву посмішку

протезування зубів лук'янівка київСвоєчасний догляд за порожниною рота дозволяє уникнути безлічі проблем, пов’язаних зі станом зубів. Але, на жаль, цього буває недостатньо. Неправильне харчування, погана екологія, різні захворювання здатні стати причиною руйнування або навіть втрати зуба.

На сьогодні існує безліч способів повернути втрачені зуби, головним з яких є протезування. Сучасні методи лікування дозволяють, як відновити зруйновані зуби, так і встановити протези, замість вилучених.

Наш стоматологічний кабінет пропонує різні послуги на протезування зубів в Києві на лук’янівці:

 • Повний знімний протез
 • Частково-знімний протез
 • Нейлонові протези
 • Протезування на імплантатах
 • Бюгельні протези
 • Вініри
 • Установка коронок

Залежно від стану ротової порожнини, можуть бути запропоновані найбільш підходящі варіанти лікування:

 1. Класичне знімне протезування зубів;
 2. Виготовлення незнімних протезів;
 3. Протезування на імплантатах.

 Види протезування зубів

Надійною і доступною є установка бюгельних протезів з використанням різноманітних варіантів кріплення: кламерів, атачментів, телескопічних коронок. На жаль, подібні протези неможливо встановити при відсутності відразу декількох зубів поспіль.

Металокерамічні коронки найбільш довговічні і міцні. Вони встановлюються поверх основи зуба, проте вимагають спилювання і шліфування зубної тканини. Такі коронки відрізняються природним і естетичним виглядом, і є відмінним варіантом відновлення пошкодженого зуба.

При виконанні незнімного протезування зубів кращою є установка вінірів і вкладок. Подібний спосіб допомагає відновити зовнішній вигляд пошкодженого зуба. У разі відсутності великого числа зубів встановлюється мостовидний протез, що об’єднує кілька зубних коронок.

 Повне протезування зубів

Головним показанням є відсутність всіх зубів у верхньому або нижньому ряду. У більшості випадків, навіть якщо на щелепи присутні здорові кісткові освіти з дентином, рекомендацією лікаря стає повне протезування.

Справа в тому, що при відсутності навіть одного зуба, починають відбуватися поступові зміни в ротовій порожнині. Відбувається деформація кісткових тканин, що не може не позначитися на зовнішності і здоров’я пацієнта. Саме тому краще провести повне протезування зубів лук’янівка отримавши прийнятний результат на тривалий термін.

Найбільш простим рішенням стане виготовлення знімних протезів. Їх можна використовувати і для часткового протезування, наприклад, якщо в зубному ряду відсутня велика кількість зубів.

У свою чергу, повне протезування, в порівнянні зі знімним володіє великим числом переваг:

 • відсутність психологічного і фізичного дискомфорту;
 • більш естетичний зовнішній вигляд;
 • короткий термін реабілітації;
 • відсутність необхідності виймати їх для регулярного очищення;
 • не виникають мовні розлади в процесі звикання.

протезування зубів київ лук'янівськаУ будь-якому випадку ціни на протезування зубів Лук’янівка будуть залежати від якості матеріалів і складності проведених процедур. Враховується будова щелеп, наявність захворювань, вік пацієнта. Матеріал не повинен викликати алергічні реакції. Для алергіків пропонуються металеві протези і конструкції без використання металів. Правильність підбору гарантована використанням комп’ютерних технологій, що дозволяють добитися максимальної точності при виготовленні протеза, з копіюванням природних особливостей рідних зубів пацієнта.

Щоб послуга на протезування зубів шевченківський район не виявилася занадто дорогою, лікар запропонує широкий вибір матеріалів, які безпечні для пацієнта і при цьому можуть повноцінно використовуватися в роботі.

При успішному протезуванні і подальшому належному догляді за порожниною рота, пацієнт зможе відчувати себе досить комфортно.

Штучні зуби, звичайно ж, не здатні стати повноцінною заміною справжнім, тому рекомендуємо регулярно відвідувати стоматолога. Своєчасне звернення до фахівця дозволить уникнути непотрібних витрат і проблем з зубами. Наші ціни на протезування зубів в Києві зможуть Вас приємно здивувати!