Керамічні брекети в Києві Лук’янівка

Керамічні брекети
Консультація ортодонта 300 грн
Брекети сапфірові / кераміка 14000 грн
Брекети керамічні самолігуючі 18000 грн
Зняття брекетів 800 грн

Що таке керамічна брекет-система

У нинішній час важливе значення надається красивою усмішці з рівним рядом здорових зубів, здатної справити позитивне враження. Причиною дефекту і некоректного росту зубів є порушення прикусу, яке є у 80% населення Землі. Сучасна стоматологія усуває такі проблеми за допомогою брекет-систем різних видів. Некоректний прикус рекомендується виправляти в дитинстві, проте стати володарями голлівудської посмішки можуть і дорослі. Перший крок до цього – підбір відповідних брекетів.

Найбільш затребуваний метод корекції прикусу – керамічна брекет система. Фіксатори з цього матеріалу показані людям, що страждають проблемами зубів і прикусу, які викликають дефект мови і стають причиною некоректного профілю. Такі брекети зручні і не викликають дискомфорт під час використання. Відмінність систем з кераміки від металевих складається в непомітності і естетичності зовнішнього вигляду.

Розрізняють два типи керамічних брекет-систем:

  • лігатурні
  • безлігатурні

Перший вид брекетів вважається класичним і застосовується для усунення глибоких порушень прикусу. Лігатурні конструкції складаються з еластичних кілець, які кріпляться до дуги, і ортодонтичного дроту. Така система прослужить тривалий термін і забезпечить надійність, якщо фіксуючу конструкцію встановить володіючий потрібними навичками стоматолог. Лігатурна керамічна брекет система ціною не відрізняється від інших стоматологічних послуг – вартість виготовлення і установки невисока. Використання безлігатурних брекетів коштує дорожче, так як система оснащена легкими замочками, що дозволяє замінити дугу швидше. Ця перевага скорочує час відвідування стоматолога, а догляд за зубами стає простіше.

Брекет-система керамічна має і недоліки. Матеріали, з яких виготовляються деталі конструкції, здатні викликати алергічні реакції. Систему протипоказано встановлювати хворим карієсом, на пломби і коронки, а також при наявності тріщин на емалі. Виправлення прикусу керамічної конструкцією займає більше часу, ніж металевої, а крихкий матеріал вимагає акуратності. Ще один мінус – елементи системи сприйнятливі до харчових барвників.

 Виготовлення брекетів

Визначитися з вибором брекетів допоможе вивчення подробиць виготовлення і установки керамічних фіксаторів. Брекет система керамічна створюється в кілька етапів:

  • Перший огляд щелепної системи
  • Очищення зубів від нальоту
  • Виготовлення зліпка зубного ряду
  • Обробка емалі «заспокійливим» розчином
  • Установка керамічних деталей системи за допомогою клею
  • Покриття фіксуючої конструкції стоматологічним цементом
  • Закріплення покриття ультрафіолетом
  • Приєднання дуги до брекетів

Під час попереднього огляду дантист визначає ступінь складності проблеми прикусу і наявність пошкоджень зубів, які можуть перешкодити використанню системи. При необхідності стоматолог очищає емаль від забруднень, щоб захистити зуби від карієсу. Після цього фахівець призначає відповідний вид керамічної брекет-системи та маркує зуби. Поверхню зубного ряду покривають розчином для відновлення і заспокоєння емалі, а через хвилину видаляють його залишки. Потім керамічні деталі системи прикріплюються за допомогою стоматологічного клею, цементного розчину і ультрафіолетового світла. Процедура завершується після установки дуги в залежності від виду керамічних брекетів.

Час носіння керамічних брекет-систем

Перед тривалим носінням фіксуючу конструкцію з кераміки необхідно випробувати. Період звикання до системи займає 2 тижні. Після завершення тестування, слідує основне коригування зубного ряду, що триває більше 1 року. Завдяки збільшеному терміну носіння прикус вирівнюється плавно і м’яко.

Керамічна брекет система в Києві – це професійна консультація, підбір і грамотна установка фіксації в стоматологічній клініці «Славія». Ознайомитися з відгуками про клініку і задати питання можна на сайті Slavia.kiev.ua. Якщо необхідно записатися до лікаря заздалегідь, скористайтеся телефоном або онлайн-формою.