Ортодонт. Виправлення прикусу

Ортодонтична стоматологія
Консультація ортодонта 300 грн
Металеві брекети 12000 грн
Брекети сапфірові / кераміка 14000 грн
Брекети металеві самолігуючі 16000 грн
Брекети керамічні самолігуючі 18000 грн
Лінгвальні брекети 30000 грн
Зняття брекетів 800 грн
Пластинка з гвинтом 4500 грн
Пластинка без гвинта 4200 грн
Незнімні ортодонтичні апарати 4500 грн
Лікування трейнером 2200 грн
Set-Up капа 2000 грн
Лікування внеротовым апаратом 3000 грн
Ретейнер 1800 грн

Що таке ортодонтология

виправлення прикусу київ лук'янівкаОртодонтология в Києві – це напрямок стоматології, що займається порушенням прикусу і усуненням проблем, пов’язаних з неправильним зростанням зубів. Виправлення прикусу є однією зі ступенів в процесі оздоровлення всієї щелепної системи і відновлення привабливої посмішки. Наслідки неправильного зростання провокує інші проблеми: стирання зубів через різницю навантажень, погане пережовування їжі і виникнення мігрені через тиск. Ігнорування цієї проблеми також призводить до скупчення зубного нальоту і розвитку хвороб рота. Саме тому стоматологи рекомендують вирівнювання зубів з дитячого віку.

Вирівнювання дитячих зубів

Сучасні засоби для корекції зубів являють собою знімні брекет-системи, які можуть носити діти, починаючи з 12 років. Період такого лікування залежить від ступеня складності порушення прикусу – стандартне носіння брекетів триває 1,5-2 роки. Порушення прикусу в дитячому віці виникає з кількох причин:

 • Спадковість
 • Затримка прорізування зубів
 • Тривале користування пустушками
 • травми та інші дефекти щелепи
 • захворювання горла або носа
 • Відсутність твердої їжі

У дітей, а потім і у дорослих, проблеми з прикусом виражені у вигляді неправильного змикання щелеп. Порушення відмічаються і при видаючихся вперед або всередину зубів, а також при наявності очевидних проміжків між ними. Виправлення прикусу у дітей здійснюється декількома методами – спеціальною міогімнастикою для розвитку тонусу жувальних м’язів рота або за допомогою коригуючих брекетів. Для усунення складної проблеми потрібне хірургічне втручання або поєднання відразу декількох способів вирівнювання. Якщо проблему можна виправити брекетами, то дитячий ортодонт в Києві на лук’янівці підбере відповідну знімне пристрій для дитини і встановить оптимальні строки носіння. Принцип дії такого методу полягає в невеликому тиску на зуби, яке вирівнює прикус.

Лікування прикусу у дорослих

Сучасна стоматологія дозволяє виправити прикус не тільки дітям, але і дорослим з вже наявними зубами мудрості. Виправлення прикусу у дорослих – тривалий процес, який вимагає терпіння. Результатом витрачених зусиль стане приваблива білосніжна посмішка, рівний ряд зубів і приємне враження оточуючих. Через негативні страхи, що виникають навколо цього способу вирівнювання, деякі пацієнти вважають за краще жити з проблемою далі. Брекети-кращий спосіб виправити прикус і надати посмішці ще більшу привабливість після завершення лікування.

Ортодонт на лук’янівці професійно встановить один з видів систем вирівнювання зубного ряду, які пропонує клініка:

 • Металеві
 • Керамічні
 • Сапфірові
 • Лінгвальні брекети
 • Капи
 • Ортодонтичні пластини

Які бувають брекети?

Металеві брекети

Цей тип брекет-системи підрозділяється на два типи: вестибулярні і лінгвальні. Перший підвид брекетів монтується із зовнішнього боку, а другий-застосовується на внутрішній стороні зубів. Перед прикріпленням металевих брекетів дантисти ретельно очищають зуби від каменю, проводять обов’язкову ремінералізацію емалі і масаж ясен. Даний вид брекет-системи є найприйнятнішим за ціною.

Керамічні

Керамічна брекет-система виготовлена з кераміки близької за кольором до зубів, що робить пристрій майже непомітним. Конструкція брекетів становить з себе базу у вигляді дужки з кераміки, крил, дуги і лігатури. До недоліків пластинок цього виду варто віднести крихкість конструкції і тривалість носіння.

Сапфірові

Цей вид ортодонтичного пристрою конструюється на основа не синього сапфіра, а медичного каменю, який має прозорість. Приємна особливість – деталі сапфірових брекетів зливаються з кольором зубів і переливаються на світлі, створюючи враження дорогоцінних каменів. Перевагами системи також є міцність і відсутність жовтизни на емалі, що з’являється в процесі носіння інших видів брекетів.

Лінгвальні брекети

виправлення прикусу лук'янівка київОртодонт Києва часто рекомендує лінгвальні брекети, що встановлюються всередині зубного ряду. Така брекет-система абсолютно не видно зовні, при цьому повноцінно виконує функцію по корекції прикусу. У наші дні існує широкий вибір виробників лінгвальної брекет-системи.

Капи

виправлення прикусу київ лук'янівкаКапа або елайнер – альтернативна заміна брекетів, винайдена недавно. Являє собою спеціальні ковпачки, виконані з безбарвного, прозорого і гнучкого матеріалу. Призначені для виправлення невеликих порушень прикусу і як підтримуюча терапія після носіння брекетів. Одягнена на зубний ряд капа практично непомітна і, завдяки пружності, не травмує м’які тканини ясен.

Ортодонтичні пластини

Пластинки для корекції прикусу вважаються найбільш комфортними для носіння і ефективними в дитячому віці. Цей пристрій виготовляється з м’якої пластмаси і металевого дроту. Носіння пластин не представляє ніякої небезпеки для слизових оболонок рота і не викликає дискомфорт при носінні.

У клініці «Славія» за розумною ціною ортодонт на лук’янівці надасть професійне виправлення прикусу з урахуванням всіх особливостей, а також підбере відповідні брекети. Детальна інформація про послуги клініки і вартості систем доступна на сайті і за телефонами.