Лікування зубів

Лікування зубів
Пломба склоіономерна середній карієс 480 грн
Пломба склоіономерна глибокий карієс 650 грн
Фотополімерна пломба поверхневий карієс 600 грн
Фотополімерна пломба середній карієс 780 грн
Фотополімерна пломба глибокий карієс 950 грн
Пломбування к / к 250 грн
Розпломбування кореневого каналу 400 грн – 520 грн
Реставрація зуба 1-ий рівень 1440 грн
Реставрація зуба 2-ий рівень 1800 грн
Ендодонтичне лікування к / к методом латеральної конденсації гутоперчі 700 грн

Лікування зубів в Києві

Навіщо потрібно лікувати зуби

лікування зубів київ лук'янівкаКарієс – найрозповсюдженіша проблема, з якою пацієнти звертаються до стоматологів. Хвороби і патології організму зазвичай відображаються на зубах, тому дантисти рекомендують негайно лікувати щелепних систему. Щоб запобігти захворюванню, необхідно щодня піклуватися про зуби – правильно чистити і використовувати нитку після прийому їжі. Також позитивно позначиться на здоров’ї зменшення кількості солодких і кислих страв в раціоні. Якщо зберегти здоров’я щелепи не вдалося, варто звернутися до професійного дантиста, який безболісно вилікує і проведе профілактику ротової порожнини. Дефект краще усунути на ранній стадії, ніж втратити зуб, затягнувши з лікуванням.

Ознаки захворювання

Показаннями для лікування зубів є болючі відчуття під час прийому їжі. Появу перших ознак руйнування поверхні зазвичай помічають не відразу, тому на прийом до дантиста приходять із запізненням. Відстрочка лікування призводить до ускладнень у вигляді пульпіту і гострого болю через запальний процесу в нервовому пучку, розташованому під коренем зуба. Якщо проблему не вирішити, то хвороба перейде в періодонтит, при якому запалюються м’які тканини навколо кореня. На цій стадії хворий зуб підлягає видаленню. Щоб не допускати такого, для профілактики рекомендується відвідувати стоматолога хоча б раз на рік.

Стоматологія «Славія» виробляє якісне лікування зубів на Лук’янівці, надаючи такі послуги:

  • Пломбування
  • Реставрація
  • Ендодонтичне лікування
  • Внутрішньокоронкове відбілювання
  • Ремінералізація емалі
  • Лікування клиновидного дефекту
  • Лікування зубів під час вагітності

Як лікують зуби в стоматології?

Пломбування

лікування зубів лук'янівка київПроводиться з метою відновлення функції пошкодженого зуба. Для того, щоб провести цю процедуру, стоматолог видаляє зруйновану тканину, очищає заражені канали, потім заповнює простір, що утворився, пломбувальною речовиною. Цей вид лікування зубів допомагає захистити коріння від попадання бактерій і зупинити поширення карієсу. Існує кілька різновидів пломб: довговічні золоті, зносостійкі амальгамні, пломби з композиту і порцелянові, що підбираються під колір емалі.

Реставрація

Під впливом зовнішніх факторів і хвороб зуби з часом зазнають змін, втрачаючи здоровий вигляд. З цією проблемою справляється реставраційна стоматологія, яка поділяється на два типи – пряма і непряма. Дантист може змінити форму, колір і положення зубів безпосередньо в ротовій порожнині пацієнта або використовувати змодельований зліпок з кераміки при непрямій реставрації. Обидва типи відновлення допомагають знизити зношування, усувають руйнування кореню і повертають красу посмішки.

Ендодонтичне лікування

Такий вид лікування показаний у випадку запущеного карієсу, наслідки якого призвели до значних пошкоджень зуба. В результаті глибокого руйнування, в утворену порожнину потрапляють інфекції та токсичні речовини, провокуючи запалення і гострий біль. Для запобігання абсцесу, стоматологи застосовують первинне і вторинне лікування. На першому етапі виконується чистка, пломбування каналів і відновлення коронки. На другому – дантист повторно чистить зубні канали та ставить нову пломбу.

Внутрішньокоронкове відбілювання

Відбілювання під коронкою за допомогою хімічних речовин, що має медичні показання. Застосовується для відновлення зубів, які втратили природний колір після травми або використання формалінової пасти. Відбілювання здійснюється за допомогою хімічних речовин, якими заповнюється пульпа. Протипоказання до такого лікування – дитячий вік, алергії і вагітність.

Ремінералізація емалі

Даний вид послуги має на увазі відновлення структури зуба, порушеної через високу кислотність, або нестачі вітамінів для формування емалі. Залежно від складності проблеми в процесі ремінералізації використовують пасти, гелі та інші спеціальні речовини різного ступеню дії.

Лікування клиновидного дефекту

Клиновидний дефект – це руйнування емалі різця, ікла або премоляру в формі клиновидного поглиблення, що здобуває глянцеву поверхню. Якщо лікування не проводиться, дефект на останній стадії може привести до пошкодження коронки і утворення відламів. В комплексне лікування дефекту входить ремінералізація і пломбування, а також встановлення коронок і вінірів.

Лікування зубів Лук’янівка при вагітності

лікування зубів лук'янівкаПід час вагітності зуби майбутньої матері можуть руйнуватися швидше, тому лікувати їх обов’язково. Часто виникають сумніви з приводу лікування зубів під наркозом і наслідків, що надаються препаратами на плід. У таких випадках стоматологи використовують спеціальну анестезію, яка містить мінімальну дозу адреналіну, щоб не завдати травму плоду і його матері. У цю групу входять препарати: ультракаїн та примакаїн.

Коли виникає питання ціни лікування зубів, в клініці «Славія» можна здійснити його за цілком помірною вартості. У надані послуги входить якісне лікування і реставрація щелепної системи, яка проводиться досвідченими стоматологами та на сучасному обладнанні.