Хірургічна стоматологія

Хірургічна стоматологія

Хірургічні методи лікування зубів

хірургічна стоматологія лук'янівка київДля лікування запущених захворювань порожнини рота часто доводиться вдаватися до хірургічних методів. Простим прикладом є видалення зубів – ця операція відноситься до сфери хірургії.

Наша стоматологічна клініка пропонує наступні послуги:

 • Імплантація зубів
 • нарощування та відновлення кісткової тканини
 • Синус-ліфтинг
 • Видалення зубів
 • Резекція і гемісекція кореня зуба
 • Пластика вуздечок

У нас ви можете за доступними цінами отримати комплекс послуг для ефективного і швидкого лікування. Досвідчені фахівці підберуть найбільш підходяще лікування, а також дадуть рекомендації щодо вибору того чи іншого способу хірургічного втручання.

Всі операції виконуються досвідченими хірургами із застосуванням безпечних знеболюючих засобів. Головний принцип роботи – збереження здорової частини зуба. Видалення зуба проводять тільки в крайньому випадку, коли інші способи лікування вже марні.

Процедури проходять під місцевим наркозом і тільки після детального обстеження і вивчення рентгенівських знімків. Це дозволяє уникнути ускладнень і гарантує необхідний результат.

Також сучасна хірургічна стоматологія включає в себе:

 • видалення зуба мудрості – застосовується в тих випадках, коли такі зуби неправильно ростуть, або ж є причиною дискомфорту для пацієнта;
 • усунення кіст, що виникають між яснами і зубом в результаті попадання різних інфекцій;
 • резекцію коренів – операція проводиться для видалення верхівки кореня, при утворенні вогнищ інфекції.

Імплантація зубів

хірургічна стоматологія київ лук'янівкаЦей напрямок є альтернативою традиційному протезуванню. Незважаючи на всі передові досягнення в області протезування зубів, все ж вони іноді можуть ламатися або приходити в непридатність, тому багато пацієнтів звертаються до даної послуги.

Сучасна хірургічна стоматологія в Шевченківському районі використовує імплантацію для відновлення втрачених зубів. Пацієнту імплантують штучний корінь – імплант, на якому вже монтується незнімний або знімний протез. У більшості випадків використовується титановий гвинт, що вживляється в щелепну кістку безпосередньо в місці, де розташовувався втрачений зуб. Також можуть використовуватися конструкції з оксиду цирконію.

Необхідною умовою імплантації є наявність достатнього обсягу кісткової тканини. В іншому випадку проводиться нарощування кістки. Так, для верхньої щелепи передбачена операція синус-ліфтингу, після якої імплантування зуба пройде більш успішно з мінімальним ризиком відторгнення імпланта.

Цей варіант протезування проводиться на професійному стоматологічному обладнанні з ретельним контролем протоколу всіх виконаних хірургічних дій.

 Пластика вуздечок

Нерідко зустрічаються аномалії вуздечок губ і язика, які здатні стати причиною появи діастеми, порушення прикусу, захворювання ясен, що приводить до оголення шийок і коренів зубів. Для усунення аномального розташування вуздечок використовують хірургічні методи:

 1. розсічення або висічення;
 2. френулопластику, при якій переміщують місце прикріплення вуздечок.

Особливої уваги потребують аномалії вуздечок у дитячому віці. Рекомендована пластика вуздечок:

 • язику – до півроку;
 • верхньої губи – до 8-10 років.

Для швидкої і безболісної пластики використовують метод лазерної хірургії, при якому зайва тканина миттєво випалюється, з одночасним споюванням пошкоджених судин. Подібний метод є менш травматичним, і не вимагає тривалого відновлення. Хірургічна стоматологія, Лук’янівка – саме тут наші фахівці подбають про те, щоб процедура була найбільш щадним для дитини.