Дитяча стоматологія

Дитяча стоматологія
Ігрова адаптація дитини до стоматологічної процедури з урахуванням вікових психологічних особливостей 300 грн
Видалення зубного нальоту (нальоту Присли) 600 грн
Комплексна дитяча чистка (тимчасовий прикус) 400 грн
Комплексна дитяча чистка (змінний прикус) 600 грн
Пломба стеклоиономерная 550 грн
Фотополімерна пломба тимчасовий зуб 600 грн
Фотополімерна пломба постійний зуб 780 грн
Кольорова пломба Twinky Star 550 грн
Глибоке фторування (1 зуб) 100 грн
Герметизація фісур (1 зуб) 250 грн
Видалення пульпи, механічна та інструментальна підготовка до к/к до пломбування 250 грн
Пломбування к/к тимчасових зубів 200 грн – 400 грн
Художня реставрація тимчасових зубів 700 грн
Видалення молочного зуба 240 грн

Лікувати або не лікувати?

Чи потрібно лікувати перші зуби у дітей або дочекатися постійних? Часте питання, яке задають стурбовані батьки. Ігнорування захворювань молочних зубів провокує неприємні наслідки для здоров’я всієї щелепної системи дитини. Тимчасові молочні зуби впливають на розвиток щелепи, незважаючи на те, що через деякий час випадуть. Правильний прикус у дітей формується завдяки здоровим молочним зубам. Передчасна втрата через карієс відкриває хвороботворним бактеріям доступ до зародків основних, які розташовані прямо під молочними. В результаті такого недогляду дитячі вторинні зуби виростуть пошкодженими, що спричинить неправильний прикус і порушення роботи щелепи. Впоратися з проблемами тимчасових зубів допоможе дитяча стоматологія в Києві на Лук’янівці.

дитяча стоматологія лук'янівка київРозвиток емалі триває до 12 років – в період формування зуби більше схильні до ризику захворювань, ніж у дорослих. Стоматологи радять очищати зуби двічі на день і полоскати після їжі. Однак постійної турботи про щелепну систему недостатньо. Такі захворювання, як карієс у дітей за короткий час може вразити корінь до глибокого руйнування. Для попередження патологій необхідно відвідувати дитячого стоматолога в шевченківському районі Києва. В клініці є набір препаратів, анестетиків і матеріалів для пломбування, які підбираються спеціально для дітей.

Тонкощі дитячої стоматології

Лікування перших молочних зубів у дітей – набагато складніший процес, ніж у дорослих. Патології, дефекти і способи лікування молочних зубів відрізняються. Професійний дантист вміє знайти правильний підхід до кожної дитини, враховуючи його психологію. Щоб не розвинути страх перед зубним лікарем через біль, лікування зубів у дітей в Києві часто проходить під анестезією. Пояснювати подробиці процедури дитині немає сенсу – боязнь в таких випадках зводить дії лікаря нанівець. Великий досвід стоматологів клініки допомагає провести процедуру знеболювання так, щоб Ваш малюк нічого не помітив. Для цього застосовується ігровий спосіб лікування.

Дитяча стоматологія лук’янівська надає послуги досвідчених дитячих стоматологів, що володіють умінням розташувати до себе дитину. Лікар, який добре розбирається в психології дітей, здатен:

  • швидко оглянути малюка, не змушуючи чекати своєї черги під кабінетом. Довге очікування прийому діє на наляканого дантистами дитини гнітюче.
  • заспокоїти його при зароджується паніці і в разі минулого негативного досвіду відвідування лікаря.
  • переконати дитину в тому, що лікування зубів проходить без болю, а бормашина зовсім не страшна.
  • відвернути від процесу лікування і захопити чимось цікавим, щоб вгамувати страх.
  • виконувати стоматологічні маніпуляції акуратно і за короткий час, щоб не допустити втоми.

Лікування без бормашини

дитяча стоматологія київ лук'янівкаДеякі види хвороб або порушень мають на увазі відновлення дитячих зубів без бормашини, наприклад, установка брекетів для вирівнювання прикусу. Клініка “Славія” забезпечить ваших малюків якісною дитячою стоматологією в Києві, а також послугами професійних дантистів. Оглянувши дитину, дитячий лікар підбере відповідні брекети, капу або ортодонтичні пластинки для корекції прикусу, залежно від ступеня складності проблеми. Коригувати прикус важливо з раннього віку, так як саме тоді утворюється природне положення щелепи і зростання дорослих зубів. Більшість батьків вважають, що досить дочекатися зростання постійних зубів, не звертаючи увагу на проблеми раннього прикусу. Виправлення дефектів прикусу дорослого пацієнта займе більше часу, ніж усунення порушень у дитини. Застосування брекетів, рекомендованих фахівцями дитячої стоматології на Лук’янівці, допоможе дитині в майбутньому знайти білозубу, привабливу усмішку і впевненість у собі.

Ціни на дитячу стоматологію в клініці «Славія» сподобаються всім, хто прагне підтримати здоров’я і красу щелепної системи. Прочитати відгуки, отримати відповіді на питання і дізнатися детальну інформацію про послуги клініки можна на сайті або дізнатися по телефону.