Меню
МИ ПРАЦЮЄМО
Пн-Сб з 9.00 до 21.00 Вс з 10.00 до 18.00
МИ В СОЦ. МЕРЕЖАХ
Ортодонт. Виправлення Прикусу

Ортодонт та виправлення прикусу

Консультація ортодонта300 грнзапис на прийом
Брекети металічні (1 щелепа)12000 грнзапис на прийом
Брекети сапфірові/кераміка (1 щелепа)14000 грнзапис на прийом
Брекети металічні самолігуючі (1 щелепа)16000 грнзапис на прийом
Брекети керамічні самолігуючі (1 щелепа)18000 грнзапис на прийом
Брекети лінгвальні (1 щелепа)30000 грнзапис на прийом
Зняття брекетів800 грнзапис на прийом
Незнімні ортодонтичні апарати (1 щелепа)4500 – 5000 грнзапис на прийом
Ретейнер (1 щелепа)1800 грнзапис на прийом
Лікування капами INVISAlLIGH45000 грнзапис на прийом

ВІДПОВІДІ НА ТИПОВІ ЗАПИТАННЯ

Які бувають брекети?

Металеві брекети

Цей тип брекет-системи підрозділяється на два типи: вестибулярні і лінгвальні. Перший підвид брекетів монтується із зовнішнього боку, а другий-застосовується на внутрішній стороні зубів. Перед прикріпленням металевих брекетів дантисти ретельно очищають зуби від каменю, проводять обов’язкову ремінералізацію емалі і масаж ясен. Даний вид брекет-системи є найприйнятнішим за ціною.

Керамічні

Керамічна брекет-система виготовлена з кераміки близької за кольором до зубів, що робить пристрій майже непомітним. Конструкція брекетів становить з себе базу у вигляді дужки з кераміки, крил, дуги і лігатури. До недоліків пластинок цього виду варто віднести крихкість конструкції і тривалість носіння.

Сапфірові

Цей вид ортодонтичного пристрою конструюється на основа не синього сапфіра, а медичного каменю, який має прозорість. Приємна особливість – деталі сапфірових брекетів зливаються з кольором зубів і переливаються на світлі, створюючи враження дорогоцінних каменів. Перевагами системи також є міцність і відсутність жовтизни на емалі, що з’являється в процесі носіння інших видів брекетів.

Лінгвальні брекети

Ортодонт Києва часто рекомендує лінгвальні брекети, що встановлюються всередині зубного ряду. Така брекет-система абсолютно не видно зовні, при цьому повноцінно виконує функцію по корекції прикусу. У наші дні існує широкий вибір виробників лінгвальної брекет-системи.

Капи

Капа або елайнер – альтернативна заміна брекетів, винайдена недавно. Являє собою спеціальні ковпачки, виконані з безбарвного, прозорого і гнучкого матеріалу. Призначені для виправлення невеликих порушень прикусу і як підтримуюча терапія після носіння брекетів. Одягнена на зубний ряд капа практично непомітна і, завдяки пружності, не травмує м’які тканини ясен.

Ортодонтичні пластини

Пластинки для корекції прикусу вважаються найбільш комфортними для носіння і ефективними в дитячому віці. Цей пристрій виготовляється з м’якої пластмаси і металевого дроту. Носіння пластин не представляє ніякої небезпеки для слизових оболонок рота і не викликає дискомфорт при носінні.

 

Які Переваги металевих брекетів?

Брекети виготовляються з декількох матеріалів: кераміка, метал, сапфір, пластик. Найбільш популярними і затребуваними були і залишаються металеві брекети, тому що вони мають ряд переваг:

 • По-перше, це – ціна. Металеві системи набагато дешевше, ніж всі інші. Завдяки чому вони відрізняються фінансової доступністю.
 • Ефективність. Невисока ціна таких брекетів абсолютно ніяк не повинна залежати від їх ефективність, адже вони прекрасно справляються з покладеною на них завданням. Металеві брекети, ціна яких є більш доступною поступаються тільки в тому, що вони дуже помітні, але з часом цей фактор перестає мати значення.
 • Міцність. Матеріал говорить сам за себе, металевий брекет стійкий до зовнішнього впливу, в силу чого непередбачені ситуації з цими брекетами трапляються вкрай рідко.

Єдиним недоліком металевих систем є те, що вони дійсно найбільш помітні, і деяких пацієнтів це зупиняє, і вони вибирають інші варіанти, але ті, хто хоче отримати результат і не ставить собі за мету повне збереження естетичного вигляду, встановлюють такі залізні брекети і в підсумку залишаються повністю задоволеними.

 

Який Процес установки брекетів?

Установка металевих брекетів – це простий і безболісний процес, який займає не більше години, все залежить від складності роботи і стану зубного ряду. Але варто пам’ятати, що перед установкою лікар-ортодонт може порадити пройти повне лікування зубів, щоб не здійснювати лікування під час перших місяців носіння системи.

Процес установки починається з професійного чищення зубів і їх просушування. Потім на кожен зуб наноситься спеціальний клей, на який будуть приклеюватися брекети.

Після видалення надлишків клею, приступають до світлової полімеризації, тоді клей повністю твердне, надійно фіксуючи брекети металеві на весь період вирівнювання.

Багато хто побоюється того, що в ділянки між зубом і брекет може потрапляти їжа, провокуючи тим самим появу карієсу. Дійсно, бувають випадки, що доводиться припиняти процес лікування, для того, щоб зняти брекет і вилікувати зуб. Але завдяки новинкам, таким наприклад, як Flash Free, клей щільно прилягає до поверхні емалі, не залишаючи ні шансу для карієсу.

Всі брекети з’єднуються між собою спеціальною дротом, яка власне і відповідає за пересування зубів в правильне положення. На цьому установка металевої брекет системи закінчується.

 

Скільки потрібно носити брекети?

Перед установкою, кожного пацієнта цікавить, як довго йому доведеться носити брекет-систему. Відповісти на це питання однозначно дуже складно, адже все дуже індивідуально, і час носіння безпосередньо залежить від початкового стану зубного ряду, чим складніший випадок, тим більше часу знадобиться для того, щоб зуби зайняли правильне положення. Але, перш ніж встановити брекети, після оцінки стану зубного ряду, лікар зможе спрогнозувати приблизний період носіння системи, виходячи з попереднього досвіду. В середньому, процес лікування займає від одного до двох років.

Що таке керамічна брекет-система?

У нинішній час важливе значення надається красивою усмішці з рівним рядом здорових зубів, здатної справити позитивне враження. Причиною дефекту і некоректного росту зубів є порушення прикусу, яке є у 80% населення Землі. Сучасна стоматологія усуває такі проблеми за допомогою брекет-систем різних видів. Некоректний прикус рекомендується виправляти в дитинстві, проте стати володарями голлівудської посмішки можуть і дорослі.

Перший крок до цього – підбір відповідних брекетів.

Найбільш затребуваний метод корекції прикусу – керамічна брекет система. Фіксатори з цього матеріалу показані людям, що страждають проблемами зубів і прикусу, які викликають дефект мови і стають причиною некоректного профілю. Такі брекети зручні і не викликають дискомфорт під час використання. Відмінність систем з кераміки від металевих складається в непомітності і естетичності зовнішнього вигляду.

Розрізняють два типи керамічних брекет-систем:

 • лігатурні
 • безлігатурні

Перший вид брекетів вважається класичним і застосовується для усунення глибоких порушень прикусу. Лігатурні конструкції складаються з еластичних кілець, які кріпляться до дуги, і ортодонтичного дроту. Така система прослужить тривалий термін і забезпечить надійність, якщо фіксуючу конструкцію встановить володіючий потрібними навичками стоматолог. Лігатурна керамічна брекет система ціною не відрізняється від інших стоматологічних послуг – вартість виготовлення і установки невисока. Використання безлігатурних брекетів коштує дорожче, так як система оснащена легкими замочками, що дозволяє замінити дугу швидше. Ця перевага скорочує час відвідування стоматолога, а догляд за зубами стає простіше.

Брекет-система керамічна має і недоліки. Матеріали, з яких виготовляються деталі конструкції, здатні викликати алергічні реакції. Систему протипоказано встановлювати хворим карієсом, на пломби і коронки, а також при наявності тріщин на емалі. Виправлення прикусу керамічної конструкцією займає більше часу, ніж металевої, а крихкий матеріал вимагає акуратності. Ще один мінус – елементи системи сприйнятливі до харчових барвників.

 

Запис до стоматолога на Лук’янівці


  запис на прийом

  Що таке ортодонтологія

  Ортодонтологія в Києві – це напрямок стоматології, що займається порушенням прикусу і усуненням проблем, пов’язаних з неправильним зростанням зубів. Виправлення прикусу є однією зі ступенів в процесі оздоровлення всієї щелепної системи і відновлення привабливої посмішки. Наслідки неправильного зростання провокує інші проблеми: стирання зубів через різницю навантажень, погане пережовування їжі і виникнення мігрені через тиск. Ігнорування цієї проблеми також призводить до скупчення зубного нальоту і розвитку хвороб рота. Саме тому стоматологи рекомендують вирівнювання зубів з дитячого віку.

  Вирівнювання дитячих зубів

  Сучасні засоби для корекції зубів являють собою знімні брекет-системи, які можуть носити діти, починаючи з 12 років. Період такого лікування залежить від ступеня складності порушення прикусу – стандартне носіння брекетів триває 1,5-2 роки. Порушення прикусу в дитячому віці виникає з кількох причин:

  • Спадковість
  • Затримка прорізування зубів
  • Тривале користування пустушками
  • травми та інші дефекти щелепи
  • захворювання горла або носа
  • Відсутність твердої їжі

  У дітей, а потім і у дорослих, проблеми з прикусом виражені у вигляді неправильного змикання щелеп. Порушення відмічаються і при видаючихся вперед або всередину зубів, а також при наявності очевидних проміжків між ними. Виправлення прикусу у дітей здійснюється декількома методами – спеціальною міогімнастикою для розвитку тонусу жувальних м’язів рота або за допомогою коригуючих брекетів. Для усунення складної проблеми потрібне хірургічне втручання або поєднання відразу декількох способів вирівнювання. Якщо проблему можна виправити брекетами, то дитячий ортодонт в Києві на лук’янівці підбере відповідну знімне пристрій для дитини і встановить оптимальні строки носіння. Принцип дії такого методу полягає в невеликому тиску на зуби, яке вирівнює прикус.

  Лікування прикусу у дорослих

  Сучасна стоматологія дозволяє виправити прикус не тільки дітям, але і дорослим з вже наявними зубами мудрості. Виправлення прикусу у дорослих – тривалий процес, який вимагає терпіння. Результатом витрачених зусиль стане приваблива білосніжна посмішка, рівний ряд зубів і приємне враження оточуючих. Через негативні страхи, що виникають навколо цього способу вирівнювання, деякі пацієнти вважають за краще жити з проблемою далі. Брекети-кращий спосіб виправити прикус і надати посмішці ще більшу привабливість після завершення лікування. Ортодонт на лук’янівці професійно встановить один з видів систем вирівнювання зубного ряду, які пропонує клініка:

  • Металеві
  • Керамічні
  • Сапфірові
  • Лінгвальні брекети
  • Капи
  • Ортодонтичні пластини

  У клініці «Славія» за розумною ціною ортодонт на лук’янівці надасть професійне виправлення прикусу з урахуванням всіх особливостей, а також підбере відповідні брекети. Детальна інформація про послуги клініки і вартості систем доступна на сайті і за телефонами.