Меню
МИ ПРАЦЮЄМО
Пн-Сб з 9.00 до 21.00 Вс з 10.00 до 18.00
МИ В СОЦ. МЕРЕЖАХ
Лікування зубів

Лікування зубів в Києві

ТЕРАПЕВТИЧНА СТОМАТОЛОГІЯ

Фотополімерна пломба від700 – 1050 грнзапис на прийом
Реставрація зуба 1-ий рівень1600 грнзапис на прийом
Реставрація зуба 2-ий рівень2000 грнзапис на прийом
Ендодонтичне лікування к/к методом латеральної конденсації гутоперчі( 1 канал)800 грнзапис на прийом
Пломбування к/квід 300 – 500 грнзапис на прийом
Розпломбування короневого каналу440 – 520 грнзапис на прийом
Проф чистка зубів1100 – 1400 грнзапис на прийом
Відбілювання холодним світлом5000 грнзапис на прийом

ВІДПОВІДІ НА ТИПОВІ ЗАПИТАННЯ

Навіщо потрібно лікувати зуби?

Карієс – найрозповсюдженіша проблема, з якою пацієнти звертаються до стоматологів. Хвороби і патології організму зазвичай відображаються на зубах, тому дантисти рекомендують негайно лікувати щелепних систему.
Щоб запобігти захворюванню, необхідно щодня піклуватися про зуби – правильно чистити і використовувати нитку після прийому їжі. Також позитивно позначиться на здоров’ї зменшення кількості солодких і

кислих страв в раціоні. Якщо зберегти здоров’я щелепи не вдалося, варто звернутися до професійного дантиста, який безболісно вилікує і проведе профілактику ротової порожнини. Дефект краще усунути на ранній стадії, ніж втратити зуб, затягнувши з лікуванням.

 

Ознаки захворювання

Показаннями для лікування зубів є болючі відчуття під час прийому їжі. Появу перших ознак руйнування поверхні зазвичай помічають не відразу, тому на прийом до дантиста приходять із запізненням.
Відстрочка лікування призводить до ускладнень у вигляді пульпіту і гострого болю через запальний процесу в нервовому пучку, розташованому під коренем зуба. Якщо проблему не вирішити, то хвороба перейде в періодонтит, при якому запалюються м’які тканини навколо кореня. На цій стадії хворий зуб підлягає видаленню. Щоб не допускати такого, для профілактики рекомендується відвідувати стоматолога хоча б раз на рік.

Стоматологія «Славія» виробляє якісне лікування зубів на Лук’янівці, надаючи такі послуги:

  • Пломбування
  • Реставрація
  • Ендодонтичне лікування
  • Внутрішньокоронкове відбілювання
  • Ремінералізація емалі
  • Лікування клиновидного дефекту
  • Лікування зубів під час вагітності

 

Як лікують зуби в стоматології?

Пломбування

Проводиться з метою відновлення функції пошкодженого зуба. Для того, щоб провести цю процедуру, стоматолог видаляє зруйновану тканину, очищає заражені канали, потім заповнює простір, що утворився, пломбувальною речовиною. Цей вид лікування зубів допомагає захистити коріння від попадання бактерій і зупинити поширення карієсу. Існує кілька різновидів пломб: довговічні золоті, зносостійкі амальгамні, пломби з композиту і порцелянові, що підбираються під колір емалі.

 

Реставрація

Під впливом зовнішніх факторів і хвороб зуби з часом зазнають змін, втрачаючи здоровий вигляд. З цією проблемою справляється реставраційна стоматологія, яка поділяється на два типи – пряма і непряма. Дантист може змінити форму, колір і положення зубів безпосередньо в ротовій порожнині пацієнта або використовувати змодельований зліпок з кераміки при непрямій реставрації.

Обидва типи відновлення допомагають знизити зношування, усувають руйнування кореню і повертають красу посмішки.

 

Ендодонтичне лікування

Такий вид лікування показаний у випадку запущеного карієсу, наслідки якого призвели до значних пошкоджень зуба. В результаті глибокого руйнування, в утворену порожнину потрапляють інфекції та токсичні речовини, провокуючи запалення і гострий біль. Для запобігання абсцесу, стоматологи застосовують первинне і вторинне лікування. На першому етапі виконується чистка, пломбування каналів і відновлення коронки. На другому – дантист повторно чистить зубні канали та ставить нову пломбу.

 

Внутрішньокоронкове відбілювання

Відбілювання під коронкою за допомогою хімічних речовин, що має медичні показання. Застосовується для відновлення зубів, які втратили природний колір після травми або використання формалінової пасти. Відбілювання здійснюється за допомогою хімічних речовин, якими заповнюється пульпа. Протипоказання до такого лікування – дитячий вік, алергії і вагітність.

 

Ремінералізація емалі

Даний вид послуги має на увазі відновлення структури зуба, порушеної через високу кислотність, або нестачі вітамінів для формування емалі. Залежно від складності проблеми в процесі ремінералізації використовують пасти, гелі та інші спеціальні речовини різного ступеню дії.

 

Лікування клиновидного дефекту

Клиновидний дефект – це руйнування емалі різця, ікла або премоляру в формі клиновидного поглиблення, що здобуває глянцеву поверхню. Якщо лікування не проводиться, дефект на останній стадії може привести до пошкодження коронки і утворення відламів. В комплексне лікування дефекту входить ремінералізація і пломбування, а також встановлення коронок і вінірів.

 

Чи можна лікувати зуби вагітним?

Під час вагітності зуби майбутньої матері можуть руйнуватися швидше, тому лікувати їх обов’язково. Часто виникають сумніви з приводу лікування зубів під наркозом і наслідків, що надаються препаратами на плід. У таких випадках стоматологи використовують спеціальну анестезію, яка містить мінімальну дозу адреналіну, щоб не завдати травму плоду і його матері. У цю групу входять препарати: ультракаїн та примакаїн.

Коли виникає питання ціни лікування зубів, в клініці «Славія» можна здійснити його за цілком помірною вартості. У надані послуги входить якісне лікування і реставрація щелепної системи, яка проводиться досвідченими стоматологами та на сучасному обладнанні.

 

Запис до стоматолога на Лук’янівці


    запис на прийом