Меню
МИ ПРАЦЮЄМО
Пн-Сб з 9.00 до 21.00 Вс з 10.00 до 18.00
МИ В СОЦ. МЕРЕЖАХ
Дитяча Стоматологія

Дитяча стоматологія на Лук’янівці

Ігрова адаптація дитини до стом процедур з урахуванням вікових психологічних особливостей300 грнзапис на прийом
Комплексна дитяча чисткавід 520 – 700 грнзапис на прийом
Фотополімерна пломба тимчасовий зуб970 грнзапис на прийом
Фотополімерна пломба постійний зуб1150 грнзапис на прийом
Кольорова пломба Twinky Star950 грнзапис на прийом
Глибоке фторування (1 зуб)300 грнзапис на прийом
Герметизація фісур (1 зуб)300 грнзапис на прийом
Видалення пульпи, механічна та інструментальна подготовка к/к до пломбування600 грнзапис на прийом
Пломбування к/к тимчасових зубів400 – 800 грнзапис на прийом
Художня реставрація тимчасових зубів1100 грнзапис на прийом

ВІДПОВІДІ НА ТИПОВІ ЗАПИТАННЯ

Лікувати або не лікувати молочні зуби?

Чи потрібно лікувати перші зуби у дітей або дочекатися постійних? Часте питання, яке задають стурбовані батьки. Ігнорування захворювань молочних зубів провокує неприємні наслідки для здоров’я всієї щелепної системи дитини. Тимчасові молочні зуби впливають на розвиток щелепи, незважаючи на те, що через деякий час випадуть. Правильний прикус у дітей формується завдяки здоровим молочним зубам. Передчасна втрата через карієс відкриває хвороботворним бактеріям доступ до зародків основних, які розташовані прямо під молочними. В результаті такого недогляду дитячі вторинні зуби виростуть пошкодженими, що спричинить неправильний прикус і порушення роботи щелепи.

Розвиток емалі триває до 12 років – в період формування зуби більше схильні до ризику захворювань, ніж у дорослих. Стоматологи радять очищати зуби двічі на день і полоскати після їжі. Однак постійної турботи про щелепну систему недостатньо. Такі захворювання, як карієс у дітей за короткий час може вразити корінь до глибокого руйнування. Для попередження патологій необхідно відвідувати дитячого стоматолога. В клініці є набір препаратів, анестетиків і матеріалів для пломбування, які підбираються спеціально для дітей.

 

Тонкощі дитячої стоматології

Лікування перших молочних зубів у дітей – набагато складніший процес, ніж у дорослих. Патології, дефекти і способи лікування молочних зубів відрізняються. Професійний дантист вміє знайти правильний підхід до кожної дитини, враховуючи його психологію. Щоб не розвинути страх перед зубним лікарем через біль, лікування зубів у дітей в Києві часто проходить під анестезією. Пояснювати подробиці процедури дитині немає сенсу – боязнь в таких випадках зводить дії лікаря нанівець. Великий досвід стоматологів клініки допомагає провести процедуру знеболювання так, щоб Ваш малюк нічого не помітив. Для цього застосовується ігровий спосіб лікування

 

Чи безпечно лікування зубів під загальним наркозом дітям?

Скарги маленьких дітей на зубний біль не можна ігнорувати. Разом з тим, не можна не відзначити, що діти відчувають сильний страх перед відвідуванням лікарського кабінету, особливо стоматологічного. Біль від бормашини часто призводить до того, що дитина відмовляється лікувати зуби, і ніякі вмовляння не допомагають домогтися того, щоб він смирно сидів в кріслі відкривши рот. Вирішити проблему допоможе лікування дитячих зубів під наркозом. Залежно від стану дитини це може бути місцеве знеболення або навіть загальний наркоз, при якому дитина вводиться в стан релаксуючого сну, що гарантує безпроблемне лікування без найменшого дискомфорту.

Коли рекомендований загальний наркоз:

  • При необхідності лікування найменших дітей
  • Якщо дитина категорично відмовляється сідати в крісло для звичайного лікування
  • У разі, коли необхідно виконати складну і тривалу процедуру
  • За медичними показниками, наприклад, дітям-алергікам або які мають захворювання ЦНС

Зануривши дитину в здоровий сон, стоматолог зможе виконати найскладніше лікування за одне відвідування, уникнувши нервування і виникнення небажаних страхів і фобій у дитини.

Досвідчений лікар-анестезіолог буде контролювати стан організму дитини протягом дії наркозу. Для цього використовується сучасне обладнання, що дозволяє відстежувати всі життєво важливі функції організму. У разі будь-яких змін стану пацієнта тут же проводиться корекція, щоб уникнути передчасного пробудження дитини або будь-яких інших небажаних наслідків.

Всі важливі показники відображаються на спеціальному моніторі, що виключає можливість помилки. Лікуванням же займається окремо лікар-стоматолог. Такий поділ функцій дозволить швидко і акуратно виконати все необхідне лікування, не відволікаючись на контроль показників.

Для загального наркозу використовуються перевірені препарати, не здатні завдати дитині шкоди. Вони не містять токсичних добавок, не викликають звикання і алергічних проявів, не накопичуються в організмі і максимально швидко виводяться з нього без будь-яких наслідків для дитини.

Перед початком процедури фахівці перевіряють загальний стан здоров’я, для чого проводяться всі необхідні аналізи. У разі, якщо анестезіолог виявить будь-які протипоказання для процедури вона буде скасована.

Після введення препаратів, дитина швидко засинає. Після цього його переносять в стоматологічне крісло і починають лікування. Середня тривалість перебування в релаксуючому стані – 2-3 години, після чого дитина прокидається, знову ж під контролем анестезіолога. У нього не залишається ніяких травмуючих спогадів, а тільки найприємніші враження від відвідування стоматологічного кабінету.

Лікування зубів під наркозом дітям  проводять досвідчені лікарі, які мають досвід спілкування з найменшими пацієнтами. Кожен з лікарів є хорошим дитячим психологом, який знає, як заспокоїти дитину і викликати інтерес. Ми зможемо вирішити найскладніші проблеми, в тому числі такі, що вимагають виконання тривалих стоматологічних процедур. При цьому, жодна з них не залишиться в пам’яті дитини, і в подальшому він не стане відчувати ні найменшого страху при майбутньому відвідуванні лікаря

 

Навіщо потрібна ігрова адаптація дитини?

Дитина керується почуттями та емоціями, його складно в чомусь переконати, і, тим більше змусити. Тому для того, щоб провести лікування без використання наркозу, а всього лише за допомогою місцевої анестезії, дітям потрібно пояснити, що нічого страшного в цьому немає, і що потрібно якийсь час посидіти спокійно.

Через ігрову адаптацію дитя може познайомитися з лікарем, подолати страх і поглянути на незвичний для нього процес під приємним позитивним кутом. Таке звикання дитини до стоматології дуже важливо, адже ставлення до лікарів формується вже з раннього віку, а це значить, що доросла людина в подальшому може керуватися закладеними спогадами і уникати походів до стоматолога.

 

Як відбувається ігрова адаптація дитини до стоматолога?

Кожна клініка по своєму підходить до процесу ігрової адаптації, в стоматології Славія адаптація дитини до стоматології здійснюється наступним способом:

  • Під час першого візиту з дитиною обов’язково знайомиться його лікуючий лікар-стоматолог. Він в ігровій формі розповідає, що буде далі відбуватися, показує різні інструменти і питає дозволу у дитини на використання того чи іншого інструменту. Так можна легко визначити що найбільше лякає дитя і ще до початку лікування, лікар пробує переконати його у зворотному.
  • Всі лікарі проходять курси з підвищення кваліфікації, розвиваючи навички використання психологічних прийомів в процесі спілкування з дітьми. Таким чином можна нівелювати негативну поведінку дитини, і викликати в нього позитивні емоції.
  • Ми також працюємо з дітками, які мають негативний досвід лікування, з тими, кого силою утримували в кріслі. У нашій клініці ми показуємо їм зовсім іншу картину, витісняючи негативні болючі спогади, щоб забезпечити звикання дитини до лікування зубів.

В результаті дітки сідають у крісло самостійно і повністю довіряють лікарю, а в такому стані лікування здійснюється швидко і без будь-яких больових відчуттів.

 

Коли адаптація не є вирішенням проблеми?

Всі діти унікальні, як і їх характер, реакція, поведінка. Занадто вразлива малеча погано піддається адаптації, вони, як правило, стоять на своєму і ніякі вмовляння на них не діють. Ще зустрічаються гіперактивні пацієнти, їм подобається і гра і знайомство, але припиняти це веселе заняття вони не хочуть, тому і в кріслі їм важко всидіти.

Окрема група – діти до 2 років. Дитина до 2 років – непередбачуваний пацієнт, складно передбачити його реакцію на ту, чи іншу маніпуляцію лікаря. Деякі можуть розплакатися відразу ж, після включення бормашини. Тому лікування таких дітей часто відбувається під наркозом.

 

Запис до стоматолога на Лук’янівці






    запис на прийом