Меню
МИ ПРАЦЮЄМО
Пн-Сб з 9.00 до 21.00 Вс з 10.00 до 18.00
МИ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

ВІЗИТ ДО НАС - ЦЕ ЯК ЗУСТРІЧ З ДРУЗЯМИ, ТІЛЬКИ НАБАГАТО КОРИСНІШЕ!
записатись на прийом

Лук’янівська Стоматологія Славія: Послуги клініки

Терапевтична стоматологія

Профілактика зубних захворювань, займає ключову роль в збереженні здоров’я зубів людини! Ми використовуємо сучасні протоколи і обладнання, що дозволяє нам проводити маніпуляції на найвищому рівні!

терапевтична стоматологія
Протезування зубів

Протезування зубів

На сьогодні існує безліч способів повернути втрачені зуби, головним з яких є протезування. Сучасні методи лікування дозволяють, як відновити зруйновані зуби, так і встановити протези, замість вилучених.

Дитяча стоматологія

Чи потрібно лікувати перші зуби у дітей або дочекатися постійних? Часте питання, яке задають стурбовані батьки. Тимчасові молочні зуби роблять значущий вплив на розвиток щелепи, незважаючи на те, що через деякий час випадуть. Для попередження патологій необхідно відвідувати дитячого стоматолога. У нашій клініці є всі необхідні препарати, анестетики і матеріали які підбираються спеціально для дітей.

Дитяча стоматологія
Ортодонтія

Виправлення прикусу

Виправлення прикусу є однією із ступенів в процесі оздоровлення всієї щелепної системи і відновлення привабливою посмішки. Наслідки неправильного росту провокує інші проблеми: стирання зубів через різницю навантажень, погане пережовування їжі і виникнення мігрені.

Лікування ясен

Загальним для всіх хвороб ясен є ураження тканин пародонту, що оточують зуби. Запущені захворювання ясен призводять до ослаблення і ураження кісткової тканини, внаслідок чого зуби розхитуються і випадають. Щоб вам не довелося вдаватися до протезування, не забувайте приділяти увагу стану ваших ясен.

парадонтологія
Хірургічна Стоматологія

Хірургічна Стоматологія

Всі операції виконуються досвідченими хірургами із застосуванням безпечних знеболюючих засобів. Головний принцип роботи – збереження здорової частини зуба. Досвідчені фахівці підберуть найбільш підходяще лікування, а також дадуть рекомендації щодо вибору того чи іншого способу хірургічного втручання.

Лікування Зубів Під Мікроскопом

Сучасний мікроскоп зі збільшенням в 15-30 разів дозволить точно бачити місце лікування і дасть можливість безпечно працювати, без ризику зламати інструмент або пошкодити здорові тканини зуба. Висока результативність лікування не в останню чергу забезпечена використанням сучасних мікроскопів з підсвічуванням і багаторазовим збільшенням.

Лікування під Мікроскопом

АКЦІЇ

Акція вихідного дня
Професійна чистка зубів
700 грн
Акція вихідного дня
Професійна чистка зубів
700 грн

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

НОВИНИ І СТАТТІ

Стоматологія на Лук'янівській Славія

Стоматологічна клініка «Славія» - це сучасна стоматологія, що надає різноманітний спектр послуг з лікування та протезування зубів. Клініка знаходиться в Києві біля метро Лук'янівська – знайти нас не складе труднощів. Фахівці нашої клініки працюють на сучасному обладнанні і застосовують матеріали відомих виробників. Лікування та протезування зубів проводяться досвідченими лікарями за сучасними технологіями. Стоматологія на Лук'янівській в Києві – професійний сервіс і комфортні візити до дантистів, після яких у пацієнтів залишаються тільки приємні враження.

5 причин звернутися до нас

Відвідування стоматологічного кабінету багатьом здається жахливим через острах болю, який можна відчути в процесі лікування зубів. Однак після візиту до лук'янівської стоматології пацієнти позбавляються від страху стоматологів і медичних крісел в кабінетах клініки. Чому варто звернутися в клініку «Славія»:

  • сучасне обладнання та передові технології

  • досвідченні спеціалісти

  • гарантія на кожен зуб

  • різноманітність послуг

  • привітність персоналу

1. Сучасне обладнання та передові технології

У розпорядженні стоматологічної клініки на Лук'янівці медичне обладнання тільки від відомих компаній-виробників. Завдяки цьому процедури лікування і відновлення функцій зубів робляться точно, акуратно, безболісно і комфортно. Інструменти, що використовуються нашим персоналом, проходять стерилізацію на обладнанні, яке відповідає санітарним вимогам. Оновлені методи лікування і протезування дозволяють виконувати до 1 хірургічної операції в день і забезпечувати швидку реабілітацію пацієнтів. Інноваційні способи діагностики та комп'ютерні системи гарантують відсутність помилок в процесі лікування зубів. Фахівці стоматології біля метро Лук'янівська уважно стежать за новинками в сфері медичних технологій, щоб оновлювати методики і вдосконалювати професійний досвід.

2. Досвідчений спеціаліст

До послуг пацієнтів сертифіковані стоматологи – кожен з фахівців бере участь в конференціях і регулярно підвищує кваліфікацію . Солідний досвід дозволяє нашим дантистам проводити хірургічні операції і братися за складні випадки відновлення зубного ряду. Тренінги та курси з освоєння нових методів лікування дають можливість стоматологам клініки застосовувати отримані знання в повсякденній роботі. Стоматолог Шевченко В'ячеслав, який є засновником і провідним хірургом стоматологічного центру «Славія», робить операції будь-якої складності. Досвід, накопичений протягом 13 років, дозволяє хірургу працювати з кістковою тканиною, виконувати тотальне протезування та імплантацію зубів. Відвідувачі клініки отримують консультацію фахівця, в ході якої розробляється план лікування – вибір, порядок процедур, вартість і час. Якщо виникає необхідність, для створення індивідуального плану лікування клієнту надають консультацію інші стоматологи.

3. Гарантія на кожен зуб

Стоматологічна клініка на Лук'янівці надає гарантію на кожен зубний імплант або вилікуваний зуб. Гарантія на встановлені пломби і коронки з різних матеріалів становить 1 рік, на імпланти і вініри - від 2 років. У разі виникнення проблем фахівці замінять протези. Перед установкою імплантів, коронок і вінірів пацієнт оцінює висоту і форму, щоб переконатися в якості конструкції. Завдяки професіоналізму і великому досвіду дантистів наша клініка також гарантує безболісне лікування дитячих зубів. Стоматологи акуратно і швидко встановлюють пломби на молочні і постійні зуби без примх і втоми дитини.

4. Різноманітність стоматологічних послуг

Лук'янівка стоматологія пропонує великий вибір послуг. Лікарі клініки «Славія» виконують всі види стоматологічних процедур – від видалення зубів, встановлення пломб, до імплантації і створення панорамних знімків. Крім цього, наші фахівці проводять протезування зубів різної складності, чистку, відбілювання зубів і виправлення прикусу з використанням брекет-систем. Пацієнти, які звернулися в клініку з цією проблемою, зможуть підібрати відповідні брекети для дорослого і дитини. Дитяча стоматологія на Лук'янівці забезпечить послуги з лікування молочних зубів та встановлення пломб, адаптувавши дитину до стоматологічного крісла та дантиста. Хірургічна стоматологія включає послуги не тільки з видалення та імплантації зубів, але і пластику вуздечки губи.

5. Привітність персоналу

Наша клініка дружня як до дорослих, так і до маленьких пацієнтів. Адміністрація стоматології ввічлива з пацієнтами, персонал з готовністю відповідає на питання, а фахівці забезпечують професійне обслуговування без черг. Кожен відвідувач, який звернувся в центр, отримує привітний прийом і оперативне лікування зубного ряду. Співробітники стоматології на Лук'янівській завжди на зв'язку, у нас існує система дзвінків-нагадувань про запланований візит до дантиста для пацієнтів. Основне правило нашої клініки - це індивідуальний підхід і психологічний комфорт кожного відвідувача.

Доглянуті зуби - одна з важливих складових здорового тіла. Основний метод підтримки здоров'я зубного ряду - гігієна ротової порожнини. Для цього слід використовувати зубну щітку і пасту, зубну нитку, ополіскувачі після прийому їжі і ретельно стежити за станом ясен. Крім цього, зберегти красу посмішки допоможуть регулярні відвідування дантистів, які проведуть огляд ротової порожнини і призначать профілактичні процедури. Якщо турбота про щелепну систему – ваш пріоритет, запишіться на прийом до дантиста в стоматології на Лук'янівці в Києві.