Закінчив Національний медичний університет імені О.О.Богомольця.
Закінчив Національний медичний університет імені О.О.Богомольця.
Понад 9 років.
· Лікування кореневих каналів під мікроскопом;
· Витяг зламаних інструментів;
· Розпломбування склерозованих кореневих каналів;
· Витяг анкерних, скловолоконних штифтів.
Я обрав стоматологію, тому що хочу допомагати людям зберігати здоров’я та впевненість у собі. Мені подобається бачити довготривалий результат своєї роботи й постійно розвиватися в сучасній медичній професії. Вільний від роботи час стараюсь приділяти саморозвитку та активним видам відпочинку.