Закінчив Національний медичний університет імені О.О.Богомольця.
Закінчив Національний медичний університет імені О.О.Богомольця.
Понад 3 роки.
· Професійна гігієна та профілактика захворювань порожнини рота;
· Лікування карієсу та його ускладнень;
· Відбілювання;
· Знімне протезування ;
· Відновлення зубів коронками.
Я обрав стоматологію, адже ще з дитинства в мене не було жодного страху перед лікарями. Навпаки, завжди було цікаво спостерігати за їхньою роботою, і, мабуть, саме ця дитяча цікавість і відсутність остраху заклали міцний фундамент для мого майбутнього покликання - допомагати людям зберігати здоров'я та красу їхніх посмішок.
А коли я не займаюся посмішками пацієнтів, то занурююся у світ своїх захоплень: історії та геополітики. Ці сфери дозволяють мені краще розуміти складні взаємозв'язки подій, що відбувалися в минулому, та аналізувати процеси, які формують наше сьогодення і впливають на майбутнє. Це дає мені ширше бачення світу і постійно стимулює до саморозвитку.