Закінчив Національний медичний університет імені О.О.Богомольця.
Закінчив Національний медичний університет імені О.О.Богомольця.
Понад 3 роки.
· Професійна гігієна та профілактика захворювань порожнини рота;
· Лікування карієсу та його ускладнень;
· Відбілювання;
· Лікування кореневих каналів під мікроскопом.
Ще з дитинства знав, що оберу стоматологію, бо тут я зможу повністю реалізувати свої кращі якості: доброту та палке прагнення завжди допомогти людям. Для мене це не просто робота, а справжнє покликання - можливість дарувати здорові посмішки та впевненість, що без сумніву, змінює життя на краще.
А поза робочим часом, моє головне захоплення – це футбол! Цей вид спорту не лише допомагає мені підтримувати фізичну форму, також є чудовим способом зняти напругу та отримати справжнє задоволення від гри. Будь то перегляд матчу улюбленої команди чи активна гра з друзями, футбол завжди дарує мені заряд позитивної енергії та емоцій.