Закінчив Національний медичний університет імені О.О.Богомольця.
Закінчив Національний медичний університет імені О.О.Богомольця.
Понад 6 років.
· Лікування карієсу та його ускладнень;
· Знімне протезування;
· Відновлення зубів коронками.
Я дуже люблю динаміку та прагну завжди вдосконалюватись, що можна побачити в моїх захопленнях. Перш за все, це CrossFit – дисципліна, яка не просто формує тіло, а й гартує дух, вчить долати себе та відчувати справжню силу. Кожне тренування – це виклик, який я приймаю з ентузіазмом, відчуваючи, як міцнішаю не лише фізично, а й ментально.
Окрім, інтенсивних фізичних навантажень, я знаходжу справжню насолоду в роботі з малою моторикою рук. Саме тому я обрав свою професію - стоматолог-ортопед. Цей процес дозволяє зосередитися та відчути задоволення від майстерності.
Але найцінніше для мене - це можливість допомагати людям посміхатися на всі 32. Найприємніше - це бачити усмішки на обличчях пацієнтів.