Закінчив Національний медичний університет імені О.О.Богомольця.
Закінчив Національний медичний університет імені О.О.Богомольця.
2 роки.
· Професійна гігієна та профілактика захворювань порожнини рота;
· Лікування карієсу та його ускладнень.
Завжди пишаюсь тим, що обрав напрямок стоматології, я люблю свою роботу. Після кожного пацієнта, у мене всередині чудові почуття, тому що я допомагаю людям мати більш здорові та гарні посмішки.
В час, коли я поза роботою, завжди активно проводжу час. Ще з дитинства дуже люблю кікбоксинг та легку атлетику, зараз більш активно займаюсь бігом. Це допомагає мені підтримувати здоров'я, форму і завжди бути бадьорим і відкритим до нових викликів на роботі.