Меню
МИ ПРАЦЮЄМО
Пн-Сб з 9.00 до 21.00 Вс з 10.00 до 18.00
МИ В СОЦ. МЕРЕЖАХ
проблемы имплантов после установки

Симптоми і ознаки відторгнення імплантів зубів

Можливі проблеми після встановлення зубних імплантів

Великим досягненням в лікуванні проблем із зубами, стала можливість поставити зубний імплант. І хоча випадки відторгнення дентальних імплантатів вкрай рідкісні, вони все ще представляють проблему, причинами якої бувають багато факторів. Щоб з’ясувати, що титановий зубний протез не працює належним чином, не потрібно проводити складні тести і спостереження. Ознаки такого стану речей досить явні, і їх важко проігнорувати.

Основні причини відторгнення імпланта

До основних причин відторгнення імпланта відносять:

  • відсутність належної гігієни порожнини рота;
  • зуби, які стоять поряд з імплантом та мають джерела інфекції (коки, кісти);
  • загальні захворювання організму;
  • неналежна дезінфекція при хірургічній процедурі;
  • перегрів кістки в процесі її препарування;
  • недостатній обсяг кісткової тканини;
  • недотримання пацієнтом рекомендацій стоматолога;
  • шкідливі звички, такі як паління.

проблеми імплантів після встановлення

Симптоми відторгнення імплантанта зуба

Головними симптомами, які свідчать про те, що титановий імплант не був прийнятий організмом пацієнта, є:

  • Гінгівіт – запалення ясен в районі протеза. Це може супроводжуватися характерним болем, різким почервонінням, кровоточивістю або навіть підвищенням температури тіла.
  • Рухливість зубного імплантату – свідчить про неповне з’єднання протеза з оточуючими його тканинами. Така ситуація в основному стосується тільки тих імплантів, які були вставлені, так званим одноетапним методом. Він полягає у встановці протеза в ясна за допомогою вживляючого гвинта, завдяки чому імплантат являє собою одне ціле разом з кісткою.

Жоден з даних симптомів ігнорувати не слід, оскільки це загрожує серйозними ускладненнями для здоров’я. Імплантований зуб також може повністю відпасти від ясен, а заново поставити зубний імплант можливо буде лише тільки через 6 місяців. Для проведення серйозної операції варто користуватися послугами тільки перевірених клінік і стоматологічних кабінетів. Наприклад, встановлення зубного імпланта в районі метро Лук’янівська у центрі стоматології “Славія” виконується кращими фахівцями, які нададуть кваліфіковані послуги з імплантації.

Що потрібно робити при відторгненні імпланта?

Якщо ви помітили ознаки відторгнення, слід відразу ж записатися на прийом до стоматолога. На жаль, в такому випадку, доведеться пройти ряд процедур по дослідженню причин відторгнення.

Залежно від причини відторгнення імплантату стоматолог застосує відповідні заходи і призначить лікування. У кращому випадку досить буде терапії антибіотиками і застосування дезінфікуючих препаратів, спрямованих на усунення бактеріальної інфекції.

Все залежить від ступеня втрати кісткової тканини навколо зуба, яку можна визначити за допомогою рентгена. Якщо вона значна, необхідне подальше лікування. Одним з них може бути трансплантація кісткової тканини в безпосередній близькості від імплантату. Якщо і це не допоможе, залишається тільки видалити рану і після загоєння імплантувати новий протез.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *