Меню
МИ ПРАЦЮЄМО
Пн-Сб з 9.00 до 21.00 Вс з 10.00 до 18.00
МИ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

Встановлення коронок

Металокерамічна коронка + стандартний абатмент Neodent 9000 грн Запис на прийом
Металокерамічна коронка + стандартний абатмент DIO 8500 грн Запис на прийом
Металокерамічна коронка + стандартний абатмент STR 13000 грн Запис на прийом
Коронка цирконієва і цирконієвий абатмент DIO 12500 грн Запис на прийом
Коронка цирконієва і цирконієвий абатмент STR 16000 грн Запис на прийом
Коронка цирконієва та цирконієвий абатмент Neodent 13000 грн Запис на прийом

Встановлення коронок Київ на Лук’янівці

Традиції і сучасність

З дефектами зубів стикається майже кожен житель планети. Наслідки поганої гігієни і карієсу – хворобливий вигляд зубного ряду, пожовкла емаль і втрата частини зубів. Порушення жувальної функції призводить до збоїв в травленні, стресу і невпевненості в собі – посмішка з половиною зубів зовсім не приваблива. Стоматологія давно навчилася усувати подібні проблеми, а сучасні дантисти застосовують просунуті методи. Частково пошкоджений зуб не обов’язково видаляти – замість цього встановлюється коронка.

Установка коронки на зуб виконується за допомогою спеціальної конструкції у вигляді ковпачка, що одягається на пошкоджений зуб. Кілька десятків років тому коронки виготовляли із золота або медичної сталі. Ці метали стали популярними завдяки безпеки для здоров’я, так як не викликали алергії і не піддавалися впливу слини. Такі коронки служили довгий час, забезпечуючи міцність, але зовнішній вигляд зубів залишав бажати кращого. З приходом сучасних коронок природного кольору золоті коронки перестали використовувати.

Переваги сучасних коронок на зуби

Установка ковпачків проводиться не тільки для відновлення зовнішнього вигляду, але і для збереження цілісності зуба. Цей спосіб дозволяє захистити зуби від руйнування або перелому над яснами. Поставити коронку в Києві можна в стоматологічній клініці «Славія». Дантисти клініки рекомендують процедуру установки коронок пацієнтам:

  • З частково зруйнованими зубами, що не піддаються відновленню
  • З дефектами, які не виправить брекет-система
  • При наявності зубних протезів
  • При депульпації

Переваги сучасних коронок – це відновлення жувальної функції і правильного прикусу, що допомагає скоригувати артикуляцію, а також повернути гарну посмішку. Коронки на зуби на Лук’янівці повторюють анатомічну форму і не відрізняються за кольором від природних зубів.

Недоліки

Однак коронки підходять не всім бажаючим. Якщо щелепна система пацієнта заражена стоматитом, гінгівітом або карієсом, то встановлені коронки спровокують ускладнення. Установка коронки на передній зуб або корінний, також не проводиться при схильності організму до алергій. У список недоліків входить певний термін служби коронок, після закінчення якого виріб необхідно замінити.

Матеріали коронок

Оптимальний вид коронок варто підбирати в залежності від матеріалу, з якого ті виготовлені. Види відрізняються міцністю, часом експлуатації, призначенням і зовнішнім виглядом. Сучасні вироби для відновлення зубів діляться на види:

  • Металеві
  • Металокерамічні
  • Порцелянові
  • Керамічні
  • Цирконієві

Металеві коронки

Цей вид коронок підходить для бюджетного відновлення зубів. Такі вироби використовуються рідко – в деяких випадках коронки з металу встановлюють на жувальні зуби або замість молочних у дітей. Виглядають непривабливо, а установка вимагає особливих навичок.

Металокерамічні коронки

Популярна коронка на зуб, яку встановлюють на Лук’янівці за прийнятною ціною. Створюється з металу з керамічним покриттям натурального кольору. Коронки цього виду витримують великий тиск і прослужать довгий час. У недоліки варто віднести необхідність видалення нерва, обов’язкове обточування зуба і відсутність напівпрозорості. Металева основа коронки помітна при установці на передні зуби.

Порцелянові коронки

Порцелянові коронки виробляють з пресованої кераміки з випалюванням. Завдяки цій технології вироби виглядають як справжні зуби, але володіють меншою міцністю. Фарфор не викликає алергії і не представляє небезпеки для організму. Встановлюють тільки на передній або бічній зубний ряд.

Керамічні коронки

Вироби з цього матеріалу ідеально відтворюють здорові зуби, тому установка керамічних коронок стала найбільш затребуваною послугою. Перевагами кераміки є напівпрозорість, природний колір емалі і міцність, однак гризти горіхи після установки таких коронок не рекомендується.

Цирконієві коронки

Якщо немає бажання економити на здоров’ї, тоді установка коронок на Лук’янівці – відповідний спосіб зберегти привабливість усмішки. У клініці є можливість встановити елітні цирконієві коронки, які будуть пасувати молодим пацієнтам. Вироби з цирконію точно відтворюють природні зуби і забезпечують міцність протягом десятків років.

Коронки на зуби в Шевченківському районі – в клініці «Славія» доступні всі види виробів для установки. Отримати консультацію щодо послуги або записатися на огляд до стоматолога можна на сайті.

Запис до стоматолога на Лук’янівці