Меню
МИ ПРАЦЮЄМО
Пн-Сб з 9.00 до 21.00 Вс з 10.00 до 18.00
МИ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

Знімне протезування

Знімний протез до 8 зубів6000 грнЗапис на прийом
Повний знімний протез7000 грнЗапис на прийом
Бюгельний протезвід 8000 – 10500 грнЗапис на прийом

Знімне протезування

Знімний протез до 8 зубів6000 грнЗапис на прийом
Повний знімний протез7000 грнЗапис на прийом
Бюгельний протезвід 8000 – 10500 грнЗапис на прийом

Знімне протезування

Знімний протез до 8 зубів6000 грнЗапис на прийом
Повний знімний протез7000 грнЗапис на прийом
Бюгельний протезвід 8000 – 10500 грнЗапис на прийом

Повний знімний зубний протез в Києві

Що таке повний знімний протез зубів

Людина стоїть перед хворобами зубів з часів Стародавнього світу. За давніх часів лікарі замінювали зіпсовані зуби, застосовуючи дерево, кістки тварин, а також фарфор і дорогоцінні камені. З такою ж проблемою стикаються і сучасні люди, проте тепер стоматологія використовує безпечні і успішні методи лікування щелепної системи. Проблеми з зубами виникають з різних причин: похилий вік, хвороби, нестача кальцію та інше. Сучасний варіант повної або часткової заміни зубів – це стоматологічне протезування. У нинішній час використання протезів дозволяє позбутися від дискомфорту, пов’язаного зі зменшенням кількості зубів. Подібні системи застосовують при втраті одного або декількох зубів, а також при відсутності всіх зубів. Розділяють дві групи протезів – незнімні і знімні. Перший вид встановлюють при втраті всієї зубної системи. Установка, видалення або заміна проводиться тільки стоматологом. Другий вид – повний знімний протез зубів – дозволяє носію знімати і одягати конструкцію самостійно. Протез прикріплюється до верхньої і нижньої щелепи за допомогою присмоктування. Нижні ясна гірше утримують протез, тому для прикріплення застосовують різні засоби – силіконові прошарки або спеціальні імплантати. Протези виробляються за передовими технологіями і відрізняються зносостійкістю. Конструкції, які замінять зубний ряд, рекомендується експлуатувати, дотримуючись гігієни ротової порожнини. Завдяки цьому повні знімні протези збережуть природний колір і первинну щільність.

З чого виготовляють знімні зубні протези

Матеріалів, з яких виготовляються сучасні протезні системи, є декілька:

 • Композитні матеріали
 • Кераміка і металокераміка
 • Метал та сплави металів
 • Акрил і нейлон

Композитні матеріали

Композит є полімером з додаванням інших речовин – порцеляни, кварцу ,або кремнію. Повний знімний протез зі змішаного матеріалу високотривкі, завдяки чому підходить для заміни переднього зубного ряду. Композит дозволяє підібрати колір протеза під природний відтінок емалі.

Керамічні та металокерамічні протези

Конструкціям із цих матеріалів принадні міцність, легкість і безпечність у застосуванні. Такі протези приховують дефекти зубів, не становлять загрози здоров’ю алергіків і нешкідливі для слизової рота. Кераміка і металевий каркас розширюється при зміні температур так само, як і справжні зуби, тому такі протези біологічно сумісні.

Метал і сплави

Для створення конструкції протеза також застосовують метали і сплави – цирконій, хром, нікель, а також кобальт. Виріб точно прилягає до зубів і не відрізняється від них за кольором. Недолік таких систем один – метал може спровокувати алергічну реакцію.

Акрил і нейлон

На сьогоднішній день широко поширені пластмасові або акрилові повні знімні зубні протези, що повторюють контури ясен. Протези на основі акрилу недорогі та легко виготовляються. Однак, матеріал швидко вбирає запахи, змінює колір після випитої кави або чаю, тому акрилові протези потребують постійного догляду. Відмінною заміною пластмаси є еластичний нейлон. Такі зубні системи прозорі, протистоять розвитку мікробів, безпечні, не піддаються впливу вологи і не деформуються.

Виготовлення конструкції протеза

Матеріали для заміни зубного ряду вибирає стоматолог, враховуючи особливості щелепної системи і здоров’я пацієнта. Щоб визначитися з вибором протеза, варто ознайомитися з етапами виготовлення повного знімного протезу:

 • Обстеження щелепної системи пацієнта
 • Зняття зліпка ясен
 • Моделювання прототипу з гіпсу
 • Відливання каркасу
 • Вибір відтінку протеза
 • Установка системи в ротову порожнину
 • Перевірка протезу і оцінка прилягання
 • Точна підгонка знімного протезу
 • Полімеризація, шліфування та полірування

Етапи створення не залежать від виду використовуваних матеріалів. Однак технологія виготовлення акрилового протеза спрощена – такі конструкції створюють, застосовуючи литтєве пресування. Більш зручні нейлонові системи виготовляються на складному спеціалізованому обладнанні. Для створення протезів персонал стоматологічної клініки застосовує спосіб вприскування під тиском. Повний знімний протез на Лук’янівці – це професійне стоматологічне лікування досвідчених лікарів і грамотне протезування. Фахівці клініки нададуть допомогу в підборі правильної зубної системи і забезпечать вичерпною інформацією. Шукати протезиста по всьому місту немає необхідності – наша клініка знаходиться в Києві біля метро Лук’янівка.

Запис до стоматолога на Лук’янівці