Меню
МИ ПРАЦЮЄМО
Пн-Сб з 9.00 до 21.00 Вс з 10.00 до 18.00
МИ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

ПРОТЕЗУВАННЯ НА ІМПЛАНТАХ

Металокерамічна коронка + стандартний абатмент DIO 8500 грн Запис на прийом
Металокерамічна коронка + стандартний абатмент STR 1300 грн запис на прийом
Металокерамічна коронка + стандартний абатмент Neodent 9000 грн Запис на прийом
Коронка цирконієва та цирконієвий абатмент DIO 12500 грн Запис на прийом
Коронка цирконієва та цирконієвий абатмент STR 16000 грн Запис на прийом
Коронка цирконієва та цирконієвий абатмент Neodent 13000 грн Запис на прийом

ЗНІМНЕ ПРОТЕЗУВАННЯ

Знімний протез до 8 зубів6000 грнЗапис на прийом
Повний знімний протез7000 грнЗапис на прийом
Бюгельний протезвід 8000 – 10500 грнЗапис на прийом
Ремонт протезу1000 грнЗапис на прийом

РЕЗУЛЬТАТИ НАШИХ ПАЦІЄНТІВ

ВІДПОВІДІ НА ТИПОВІ ЗАПИТАННЯ

Запис до стоматолога на Лук’янівці


  Протезування зубів на Лук’янівці – повертаємо красиву посмішку

  Своєчасний догляд за порожниною рота дозволяє уникнути безлічі проблем, пов’язаних зі станом зубів. Але, на жаль, цього буває недостатньо. Неправильне харчування, погана екологія, різні захворювання здатні стати причиною руйнування або навіть втрати зуба.

  На сьогодні існує безліч способів повернути втрачені зуби, головним з яких є протезування. Сучасні методи лікування дозволяють, як відновити зруйновані зуби, так і встановити протези, замість вилучених.

  Наш стоматологічний кабінет пропонує різні послуги на протезування зубів в Києві на лук’янівці:

  • Повний знімний протез
  • Частково-знімний протез
  • Нейлонові протези
  • Протезування на імплантатах
  • Бюгельні протези
  • Вініри
  • Установка коронок

  Залежно від стану ротової порожнини, можуть бути запропоновані найбільш підходящі варіанти лікування:

  1. Класичне знімне протезування зубів;
  2. Виготовлення незнімних протезів;
  3. Протезування на імплантатах.

  Види протезування зубів

  Надійною і доступною є установка бюгельних протезів з використанням різноманітних варіантів кріплення: кламерів, атачментів, телескопічних коронок. На жаль, подібні протези неможливо встановити при відсутності відразу декількох зубів поспіль.

  Металокерамічні коронки найбільш довговічні і міцні. Вони встановлюються поверх основи зуба, проте вимагають спилювання і шліфування зубної тканини. Такі коронки відрізняються природним і естетичним виглядом, і є відмінним варіантом відновлення пошкодженого зуба.

  При виконанні незнімного протезування зубів кращою є установка вінірів і вкладок. Подібний спосіб допомагає відновити зовнішній вигляд пошкодженого зуба. У разі відсутності великого числа зубів встановлюється мостовидний протез, що об’єднує кілька зубних коронок.

  Повне протезування зубів

  Головним показанням є відсутність всіх зубів у верхньому або нижньому ряду. У більшості випадків, навіть якщо на щелепи присутні здорові кісткові освіти з дентином, рекомендацією лікаря стає повне протезування.

  Справа в тому, що при відсутності навіть одного зуба, починають відбуватися поступові зміни в ротовій порожнині. Відбувається деформація кісткових тканин, що не може не позначитися на зовнішності і здоров’я пацієнта. Саме тому краще провести повне протезування зубів лук’янівка отримавши прийнятний результат на тривалий термін.

  Найбільш простим рішенням стане виготовлення знімних протезів. Їх можна використовувати і для часткового протезування, наприклад, якщо в зубному ряду відсутня велика кількість зубів.

  У свою чергу, повне протезування, в порівнянні зі знімним володіє великим числом переваг:

  • відсутність психологічного і фізичного дискомфорту;
  • більш естетичний зовнішній вигляд;
  • короткий термін реабілітації;
  • відсутність необхідності виймати їх для регулярного очищення;
  • не виникають мовні розлади в процесі звикання.

  У будь-якому випадку ціни на протезування зубів Лук’янівка будуть залежати від якості матеріалів і складності проведених процедур. Враховується будова щелеп, наявність захворювань, вік пацієнта. Матеріал не повинен викликати алергічні реакції. Для алергіків пропонуються металеві протези і конструкції без використання металів. Правильність підбору гарантована використанням комп’ютерних технологій, що дозволяють добитися максимальної точності при виготовленні протеза, з копіюванням природних особливостей рідних зубів пацієнта.

  Щоб послуга на протезування зубів шевченківський район не виявилася занадто дорогою, лікар запропонує широкий вибір матеріалів, які безпечні для пацієнта і при цьому можуть повноцінно використовуватися в роботі.

  При успішному протезуванні і подальшому належному догляді за порожниною рота, пацієнт зможе відчувати себе досить комфортно.

  Штучні зуби, звичайно ж, не здатні стати повноцінною заміною справжнім, тому рекомендуємо регулярно відвідувати стоматолога. Своєчасне звернення до фахівця дозволить уникнути непотрібних витрат і проблем з зубами. Наші ціни на протезування зубів в Києві зможуть Вас приємно здивувати!