Меню
МИ ПРАЦЮЄМО
Пн-Сб з 9.00 до 21.00 Вс з 10.00 до 18.00
МИ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

Металеві брекети

Консультація ортодонта300 грнЗапис на прийом
Металеві брекети (1 щелепа)13000 грнЗапис на прийом
Брекети металеві самолігуючі (1 щелепа)20000 грнЗапис на прийом
Зняття брекетів (1 щелепа)850 грнЗапис на прийом

Металеві брекети

Консультація ортодонта300 грнЗапис на прийом
Металеві брекети (1 щелепа)13000 грнЗапис на прийом
Брекети металеві самолігуючі (1 щелепа)20000 грнЗапис на прийом
Зняття брекетів (1 щелепа)850 грнЗапис на прийом

Металеві брекети

Консультація ортодонта300 грнЗапис на прийом
Металеві брекети (1 щелепа)13000 грнЗапис на прийом
Брекети металеві самолігуючі (1 щелепа)20000 грнЗапис на прийом
Зняття брекетів (1 щелепа)850 грнЗапис на прийом

Металеві брекети Київ Лук’янівка: установка та обслуговування

Красива посмішка – беззаперечна запорука впевненості. Сучасна стоматологія представляє широкий спектр послуг по досягненню цієї мети, це може бути просто лікування зубів, відбілювання, установка брекет-систем, і багато іншого. Що стосується брекетів, то це відмінний спосіб вирівняти зубний ряд, і сформувати правильний прикус.

Переваги металевих брекетів

Брекети виготовляються з декількох матеріалів: кераміка, метал, сапфір, пластик. Найбільш популярними і затребуваними були і залишаються металеві брекети, тому що вони мають ряд переваг:

  • По-перше, це – ціна. Металеві системи набагато дешевше, ніж всі інші. Завдяки чому вони відрізняються фінансової доступністю.
  • Ефективність. Невисока ціна таких брекетів абсолютно ніяк не повинна залежати від їх ефективність, адже вони прекрасно справляються з покладеною на них завданням. Металеві брекети, ціна яких є більш доступною поступаються тільки в тому, що вони дуже помітні, але з часом цей фактор перестає мати значення.
  • Міцність. Матеріал говорить сам за себе, металевий брекет стійкий до зовнішнього впливу, в силу чого непередбачені ситуації з цими брекетами трапляються вкрай рідко.

Єдиним недоліком металевих систем є те, що вони дійсно найбільш помітні, і деяких пацієнтів це зупиняє, і вони вибирають інші варіанти, але ті, хто хоче отримати результат і не ставить собі за мету повне збереження естетичного вигляду, встановлюють такі залізні брекети і в підсумку залишаються повністю задоволеними.

Процес установки металевих брекетів

Установка металевих брекетів – це простий і безболісний процес, який займає не більше години, все залежить від складності роботи і стану зубного ряду. Але варто пам’ятати, що перед установкою лікар-ортодонт може порадити пройти повне лікування зубів, щоб не здійснювати лікування під час перших місяців носіння системи. Процес установки починається з професійного чищення зубів і їх просушування. Потім на кожен зуб наноситься спеціальний клей, на який будуть приклеюватися брекети.

Після видалення надлишків клею, приступають до світлової полімеризації, тоді клей повністю твердне, надійно фіксуючи брекети металеві на весь період вирівнювання.

Багато хто побоюється того, що в ділянки між зубом і брекет може потрапляти їжа, провокуючи тим самим появу карієсу. Дійсно, бувають випадки, що доводиться припиняти процес лікування, для того, щоб зняти брекет і вилікувати зуб. Але завдяки новинкам, таким наприклад, як Flash Free, клей щільно прилягає до поверхні емалі, не залишаючи ні шансу для карієсу.

Всі брекети з’єднуються між собою спеціальною дротом, яка власне і відповідає за пересування зубів в правильне положення. На цьому установка металевої брекет системи закінчується.

Види металевих брекетів

Є два види металевих систем: вестибулярні і лінгвальні. Перші встановлюються на передню частину зуба, вони досить помітні, але при цьому їх ціна невисока і доступна для кожного. Другі – лінгвальні системи, кріпляться на зворотну сторону зуба, це новинка в ортодонтії, і, звичайно ж, ціна таких брекетів значно вище, навіть не дивлячись на те, що виробляються вони з металу.

У нашій клініці Ви можете встановити як перші, так і другі металеві брекети Шевченківський район.

Скільки потрібно носити металеві брекети?

Перед установкою, кожного пацієнта цікавить, як довго йому доведеться носити брекет-систему. Відповісти на це питання однозначно дуже складно, адже все дуже індивідуально, і час носіння безпосередньо залежить від початкового стану зубного ряду, чим складніший випадок, тим більше часу знадобиться для того, щоб зуби зайняли правильне положення. Але, перш ніж встановити металеві брекети на Лук’янівці, після оцінки стану зубного ряду, лікар зможе спрогнозувати приблизний період носіння системи, виходячи з попереднього досвіду. В середньому, процес лікування займає від одного до двох років.

Запис до стоматолога на Лук’янівці