Меню
МИ ПРАЦЮЄМО
Пн-Сб з 9.00 до 21.00 Вс з 10.00 до 18.00
МИ В СОЦ. МЕРЕЖАХ
Лінгвальні Брекети

Лінгвальні брекети на Лук’янівці в клініці Славія

Лінгвальні брекети – що це?

Лінгвальні брекети – стоматологічні винахід, створене для виправлення положення зубів і корекції прикусу. Брекет-системи такого виду виготовляють з цінних сплавів. Лінгвальний брекет прикріплюється на внутрішню сторону зубів-в цьому полягає відмінність цієї системи від звичайних брекетів. Перевага нової системи полягає в невидимості, тоді як наявність звичайних брекетів помічають при посмішці. Завдяки установці всередині зубного ряду, стоматологу і власникові дужок простіше стежити за процесом вирівнювання.

Для чого потрібні?

Лінгвальні брекети необхідні пацієнтам при таких проблемах зубів:

  • зазори між зубами
  • неправильний прикус
  • аномалія розташування щелепи і асиметрія особи
  • скупченість зубів
  • аномалія декількох зубів і всього зубного ряду

Поряд з перевагами таких брекетів є невеликі недоліки і протипоказання. Носити лінгвальний брекет не рекомендується при хворобі ясен, алергіях і серйозній патології нижньої щелепи, а також дітям до 11 років. До лінгвальної системи необхідно звикання, так як встановлені брекети впливають на дикцію. Час носіння конструкцій залежить від професіоналізму стоматолога, який ставить конструкцію, і необхідного результату. Встановити лінгвальні брекети в Києві можна в стоматології «Славія». Досвідчені фахівці коректно поставлять брекети і навчать доглядати за дужками після прийому їжі.

Види лінгвальної системи

У шевченківському районі міста Києва встановлюють лінгвальні брекети 2 видів:

  • металевий
  • золотий

Металеві брекети

Бюджетний варіант лінгвальної конструкції. Носіння таких брекетів впливає на щелепну систему вже через півроку, плавно переміщаючи зуби і створюючи рівний ряд. Недолік металевих лінгвальних брекетів – в період носіння конструкція заважає чітко вимовляти слова. На Лук’янівці лінгвальні брекети встановить професійний стоматолог, мінімізувавши дискомфорт при носінні конструкцій, а також забезпечить пацієнта цінними порадами з експлуатації.

Золоті брекети

Найкращий варіант лінгвальної системи, виготовленої з дорогоцінного сплаву. Золоті брекети формуються індивідуально для кожного пацієнта за новітньою технологією. М’який метал акуратно і ефективно вирівнює прикус за невеликий термін носіння, до якого не потрібно звикати. Перевага золотих брекетів полягає в безпеці використання – матеріал системи не викликає алергії і практично не впливає на якість мови.

Ціна лінгвальних брекетів формується виходячи з проблеми зубів, яку необхідно виправити, а також вибору виду конструкцій. Лінгвальні або звичайні? Вибрати допоможе кваліфікований стоматолог в клініці «Славія» на Лук’янівці.

 

 

Запис до стоматолога на Лук’янівці


    ЗАПИС НА ПРИЙОМ