Меню
МИ ПРАЦЮЄМО
Пн-Сб з 9.00 до 21.00 Вс з 10.00 до 18.00
МИ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

Керамічні брекети

Консультація ортодонта 300 грн Запис на прийом
Брекети сапфірові/кераміка (1 щелепа) 17000 грн Запис на прийом
Брекети керамічні самолігуючі (1 щелепа) 20000 грн Запис на прийом
Зняття брекетів (1 щелепа) 850 грн Запис на прийом

Що таке керамічна брекет-система

У нинішній час важливе значення надається красивою усмішці з рівним рядом здорових зубів, здатної справити позитивне враження. Причиною дефекту і некоректного росту зубів є порушення прикусу, яке є у 80% населення Землі. Сучасна стоматологія усуває такі проблеми за допомогою брекет-систем різних видів. Некоректний прикус рекомендується виправляти в дитинстві, проте стати володарями голлівудської посмішки можуть і дорослі. Перший крок до цього – підбір відповідних брекетів.

Найбільш затребуваний метод корекції прикусу – керамічна брекет система. Фіксатори з цього матеріалу показані людям, що страждають проблемами зубів і прикусу, які викликають дефект мови і стають причиною некоректного профілю. Такі брекети зручні і не викликають дискомфорт під час використання. Відмінність систем з кераміки від металевих складається в непомітності і естетичності зовнішнього вигляду.

Розрізняють два типи керамічних брекет-систем:

  • лігатурні
  • безлігатурні

Перший вид брекетів вважається класичним і застосовується для усунення глибоких порушень прикусу. Лігатурні конструкції складаються з еластичних кілець, які кріпляться до дуги, і ортодонтичного дроту. Така система прослужить тривалий термін і забезпечить надійність, якщо фіксуючу конструкцію встановить володіючий потрібними навичками стоматолог. Лігатурна керамічна брекет система ціною не відрізняється від інших стоматологічних послуг – вартість виготовлення і установки невисока. Використання безлігатурних брекетів коштує дорожче, так як система оснащена легкими замочками, що дозволяє замінити дугу швидше. Ця перевага скорочує час відвідування стоматолога, а догляд за зубами стає простіше.

Брекет-система керамічна має і недоліки. Матеріали, з яких виготовляються деталі конструкції, здатні викликати алергічні реакції. Систему протипоказано встановлювати хворим карієсом, на пломби і коронки, а також при наявності тріщин на емалі. Виправлення прикусу керамічної конструкцією займає більше часу, ніж металевої, а крихкий матеріал вимагає акуратності. Ще один мінус – елементи системи сприйнятливі до харчових барвників.

Виготовлення брекетів

Визначитися з вибором брекетів допоможе вивчення подробиць виготовлення і установки керамічних фіксаторів. Брекет система керамічна створюється в кілька етапів:

  • Перший огляд щелепної системи
  • Очищення зубів від нальоту
  • Виготовлення зліпка зубного ряду
  • Обробка емалі «заспокійливим» розчином
  • Установка керамічних деталей системи за допомогою клею
  • Покриття фіксуючої конструкції стоматологічним цементом
  • Закріплення покриття ультрафіолетом
  • Приєднання дуги до брекетів

Під час попереднього огляду дантист визначає ступінь складності проблеми прикусу і наявність пошкоджень зубів, які можуть перешкодити використанню системи. При необхідності стоматолог очищає емаль від забруднень, щоб захистити зуби від карієсу. Після цього фахівець призначає відповідний вид керамічної брекет-системи та маркує зуби. Поверхню зубного ряду покривають розчином для відновлення і заспокоєння емалі, а через хвилину видаляють його залишки. Потім керамічні деталі системи прикріплюються за допомогою стоматологічного клею, цементного розчину і ультрафіолетового світла. Процедура завершується після установки дуги в залежності від виду керамічних брекетів.

Час носіння керамічних брекет-систем

Перед тривалим носінням фіксуючу конструкцію з кераміки необхідно випробувати. Період звикання до системи займає 2 тижні. Після завершення тестування, слідує основне коригування зубного ряду, що триває більше 1 року. Завдяки збільшеному терміну носіння прикус вирівнюється плавно і м’яко.

Керамічна брекет система в Києві – це професійна консультація, підбір і грамотна установка фіксації в стоматологічній клініці «Славія».  Якщо необхідно записатися до лікаря заздалегідь, скористайтеся телефоном або онлайн-формою.

Запис до стоматолога на Лук’янівці