Меню
МИ ПРАЦЮЄМО
Пн-Сб з 9.00 до 21.00 Вс з 10.00 до 18.00
МИ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

Ортодонт та виправлення прикусу

Консультація ортодонта 300 грн Запис на прийом
Брекети металічні (1 щелепа) 13000 грн Запис на прийом
Брекети сапфірові/кераміка (1 щелепа) 17000 грн Запис на прийом
Брекети металічні самолігуючі (1 щелепа) 17000 грн Запис на прийом
Брекети керамічні самолігуючі (1 щелепа) 20000 грн Запис на прийом
Зняття брекетів (1 щелепа) 850 грн Запис на прийом
Незнімні ортодонтичні апарати (1 щелепа) 6000 грн Запис на прийом
Ретейнер (1 щелепа) 1800 грн Запис на прийом
Лікування капами INVISAlLIGH 50000 – 67000 грн Запис на прийом
Лікування ортодонтичним трейнером “Maobrace” 3500 грн Запис на прийом
Електронейростимуляция (TENS) діагностика 3000 грн Запис на прийом
Ортотик клінічний 6000 грн Запис на прийом
Ортотик лабораторний 12000 грн Запис на прийом

ВІДПОВІДІ НА ТИПОВІ ЗАПИТАННЯ

Запис до стоматолога на Лук’янівці


  Що таке ортодонтологія

  Ортодонтологія в Києві – це напрямок стоматології, що займається порушенням прикусу і усуненням проблем, пов’язаних з неправильним зростанням зубів. Виправлення прикусу є однією зі ступенів в процесі оздоровлення всієї щелепної системи і відновлення привабливої посмішки. Наслідки неправильного зростання провокує інші проблеми: стирання зубів через різницю навантажень, погане пережовування їжі і виникнення мігрені через тиск. Ігнорування цієї проблеми також призводить до скупчення зубного нальоту і розвитку хвороб рота. Саме тому стоматологи рекомендують вирівнювання зубів з дитячого віку.

  Вирівнювання дитячих зубів

  Сучасні засоби для корекції зубів являють собою знімні брекет-системи, які можуть носити діти, починаючи з 12 років. Період такого лікування залежить від ступеня складності порушення прикусу – стандартне носіння брекетів триває 1,5-2 роки. Порушення прикусу в дитячому віці виникає з кількох причин:

  • Спадковість
  • Затримка прорізування зубів
  • Тривале користування пустушками
  • травми та інші дефекти щелепи
  • захворювання горла або носа
  • Відсутність твердої їжі

  У дітей, а потім і у дорослих, проблеми з прикусом виражені у вигляді неправильного змикання щелеп. Порушення відмічаються і при видаючихся вперед або всередину зубів, а також при наявності очевидних проміжків між ними. Виправлення прикусу у дітей здійснюється декількома методами – спеціальною міогімнастикою для розвитку тонусу жувальних м’язів рота або за допомогою коригуючих брекетів. Для усунення складної проблеми потрібне хірургічне втручання або поєднання відразу декількох способів вирівнювання. Якщо проблему можна виправити брекетами, то дитячий ортодонт в Києві на лук’янівці підбере відповідну знімне пристрій для дитини і встановить оптимальні строки носіння. Принцип дії такого методу полягає в невеликому тиску на зуби, яке вирівнює прикус.

  Лікування прикусу у дорослих

  Сучасна стоматологія дозволяє виправити прикус не тільки дітям, але і дорослим з вже наявними зубами мудрості. Виправлення прикусу у дорослих – тривалий процес, який вимагає терпіння. Результатом витрачених зусиль стане приваблива білосніжна посмішка, рівний ряд зубів і приємне враження оточуючих. Через негативні страхи, що виникають навколо цього способу вирівнювання, деякі пацієнти вважають за краще жити з проблемою далі. Брекети-кращий спосіб виправити прикус і надати посмішці ще більшу привабливість після завершення лікування. Ортодонт на лук’янівці професійно встановить один з видів систем вирівнювання зубного ряду, які пропонує клініка:

  • Металеві
  • Керамічні
  • Сапфірові
  • Лінгвальні брекети
  • Капи
  • Ортодонтичні пластини

  У клініці «Славія» за розумною ціною ортодонт на лук’янівці надасть професійне виправлення прикусу з урахуванням всіх особливостей, а також підбере відповідні брекети. Детальна інформація про послуги клініки і вартості систем доступна на сайті і за телефонами.