Меню
МИ ПРАЦЮЄМО
Пн-Сб з 9.00 до 21.00 Вс з 10.00 до 18.00
МИ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

Реставрація зубів

Реставрація зуба першого рівень1800 грнЗапис на прийом
Реставрація зуба другий рівень2200 грнЗЗапис на прийом

Що таке реставрація зубів

Здорові зуби – це впевненість в собі і гарна посмішка, що справляє приємне враження. Однак не завжди вдається зберегти зуби у відмінному стані. Згодом емаль набуває жовтого відтінку, утворюються відколи, тріщини і нерівності. З цієї причини з’являється сором’язливість, посміхатися стає боязко, а пережовування і відкушування їжі супроводжується дискомфортом. З подібними дефектами справляється реставрація зубів – метод, що застосовується в сучасній стоматології. Цей спосіб відновлення називається також естетичною або художньою реконструкцією зубів. Естетична реставрація відновлює анатомічну структуру, форму і зовнішній вигляд зубів. Стоматолог відтворює відколоті ділянки, втрачені зуби, а також проводить реставрацію передніх, які не відрізняються за кольором від здорових. Процедура не завдає болю і вважається більш дешевою послугою, ніж протезування. У процесі реставрації застосовуються спеціальні пломбувальні матеріали, що забезпечують міцність і довговічність.

Для чого потрібна реконструкція зуба

Реставрація зубів в Києві усуває безліч проблем, що перешкоджають привабливій усмішці. Показаннями для реставрації є:

  • Зміна відтінку зубної емалі
  • Дефекти емалі
  • Наслідки карієсу
  • Некоректна форма
  • Наявність щілин між зубами
  • Відколи і тріщини
  • Частково пошкоджені або стерті зуби
  • Втрата зуба

Протипоказання при реконструкції зубів

Поряд з перевагами реконструкція має і протипоказання до застосування. Процедуру відновлення не рекомендується проходити при бруксизмі, що приводить до постійного стирання емалі, а також при відсутності гігієни ротової порожнини. Реконструкція зубів неефективна і при запущеному карієсі.

Процес відновлення зуба і методи

Естетична реставрація зубів проводиться одним з двох існуючих способів:

  • Прямий
  • Непрямий

При прямому методі дантист відновлює форму зуба безпосередньо в ротовій порожнині. У процесі реставрації використовуються композитні матеріали та стоматологічний цемент. Реставрація зуба таким способом займає приблизно 1 годину – за один прийом стоматолог встигає відновити до 6 зубів. Швидкість способу є перевагою, проте метод вимагає вибірковості у виборі зубної пасти. Нерегулярний догляд і використання невідповідних засобів гігієни можуть привести до потемніння і втрати природного кольору відновленої емалі.

Другий спосіб має на увазі застосування вінірів – пластинок, виготовленого з порцеляни або композитних матеріалів. Вініри призначені для того, щоб замістити зовнішню сторону зуба і приховати недоліки емалі. Реставрація передніх зубів проходить у декілька етапів. Перед початком процедури слід вилікувати зуби, очистити від нальоту, бруду і встановити пломби при необхідності. Після підготовчих заходів стоматолог створює зліпок зубного ряду пацієнта і виготовляє вініри. Потім проводиться остаточна установка пластинок. Реконструкцію непрямим методом не рекомендують проводити при неправильному прикусі і нестачі жувальних зубів.

Реставрація зубів на Лук’янівці – це якісне лікування і відновлення щелепної системи, доступні в стоматологічній клініці «Славія». Детальну інформацію про методи реконструкції, дантиста і вартості послуг можна отримати на сайті клініки.

Запис до стоматолога на Лук’янівці