Меню
МИ ПРАЦЮЄМО
Пн-Сб з 9.00 до 21.00 Вс з 10.00 до 18.00
МИ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

Пломбування зуба

Види матеріалів пломб – сучасна надійність і міцність

Однією з найпоширеніших процедур в стоматології є пломбування зуба. Це ефективний метод зберегти зовнішню естетичну привабливість зубного ряду, і запобігти розвиток інших стоматологічних захворювань. За терміном служби стоматологи ділять пломби:

  • Тимчасові – використовуються для лікування пульпіту, глибокого карієсу, після видалення зубного нерва
  • Постійні – застосовуються міцні і довговічні матеріали, що захищають чутливі тканини зуба. Професіоналізм стоматолога, сучасне обладнання та якість вихідних засобів гарантує багаторічну службу пломби зі збереженням зовнішньої естетичної привабливості.

Пломбування зубів Київ сьогодні – це безболісний процес з великим вибором матеріалів пломб:

  • Світлополімерний матеріал – широкий Відтіночний ряд і висока міцність
  • Фарфор – застосовується, коли стоматолог констатує сильне руйнування зуба. Порцелянові вкладки підбираються під індивідуальну будову зуба.

Пломбування зубів без болю і дискомфорту

У сучасній стоматології говорити про больові відчуття під час пломбування – неактуальний пережиток минулого. Пломбування зуба Лук’янівка охоплює кілька етапів. Що очікує пацієнта в зручному стоматологічному кріслі:

  1. Первинна консультація та огляд, можливе додаткове рентген – обстеження.
  2. Вступ анестезуючих препаратів, повне усунення чутливості під час роботи з зубом
  3. Видалення бормашиною пошкоджених ділянок зуба, підготовка і формування порожнини
  4. Накладення пломбувального матеріалу, в окремих випадках просушування виконується пошарово
  5. Просушування, полірування, остаточна обробка.

Пломбування передніх зубів це не тільки відновлення здоров’я зуба, а й важливий фактор краси зовнішнього вигляду. Стоматологи для передніх зубів в основному використовують світлополімерні композитні матеріали. Пластичність і колірний ряд дозволяють вирішити практично будь-яку проблему з корекцією зовнішнього вигляду зуба.

Пломбування каналів

Проблеми з молочними зубами у дітей повинні вирішуватися якомога раніше – візити до стоматолога в сучасній клініці проходять в ігровій формі. Дитина швидко адаптується, і вчиться не боятися візитів до лікаря. Пломбування каналів молочних зубів виконується з висококласних розсмоктуються з часом матеріалів. Цей прийом дозволяє не перешкоджати формуванню і зростанню постійних зубів у дитини.

Запис до стоматолога на Лук’янівці