Меню
МИ ПРАЦЮЄМО
Пн-Сб з 9.00 до 21.00 Вс з 10.00 до 18.00
МИ В СОЦ. МЕРЕЖАХ
3D Сканування Зубів І Щелепи

3Д сканування зубів і щелепи

Що таке 3D сканування зубів і навіщо воно потрібно

З розвитком науки і техніки стало можливим спостерігати прориви і в медичній галузі. Стоматологія охоче використовує сучасні технологічні досягнення. Однією з процедур, що набули поширення, є цифрове 3Д сканування зубів.

Ця методика дає можливість отримати повноцінну візуалізацію ротової порожнини, при якій створюється тривимірна модель щелеп і зубів. Досліджуючи її, стоматолог зможе повноцінно оглядати важкодоступні місця і зони, доступ до яких неможливий при звичайному обстеженні.

Переваги процедури 3Д сканування щелепи:

  • Відсутність неприємних відчуттів
  • Значна точність отриманих моделей
  • Висока швидкість процедури
  • Спрощує подальше виготовлення протезуючих конструкцій
  • Не вимагає повторного сканування для коригування отриманих зліпків
  • Більше можливостей для лікаря

Дана технологія є повноцінною заміною застарілої методиці створення зліпків щелеп з використанням гіпсових форм при проведенні протезування. Вона дозволяє домогтися більшої точності, крім того, отримана тривимірна картина є інформативною для лікаря-стоматолога. Так, наприклад, модель можна розглядати з різних сторін, наближати, збільшувати окремі зони і створювати їх проекції. Все це неможливо при використанні класичного гіпсового зліпка.

Ще одна важлива перевага проведеного 3D сканування щелепи – можливість роздруківки цифрової моделі на 3D-принтері. При цьому значно спрощується виготовлення коронок, мостових і незнімних протезів, імплантів.

Не варто забувати, що деякі пацієнти є дуже чутливими до використання звичайних зліпкових мас. Часто ця процедура супроводжується сильними блювотними рефлексами, особливо у дітей. Використання сучасного скануючого обладнання дозволяє уникнути неприємних відчуттів.

Як проводиться 3Д сканування зубів

Для отримання цифрового зліпка використовується спеціальний скануючий пристрій – інтраоральний сканер. Зйомка тривимірної моделі проводиться за рахунок напрямку і зчитування світлових променів, що відбиваються від досліджуваного об’єкта, в даному випадку ротової порожнини. Дані обробляються програмним способом, після чого створюється об’ємне 3D-зображення. Ця процедура проводиться максимально швидко, з мінімальним дискомфортом для пацієнта. Сканування та отримання моделі здійснюється в режимі онлайн, що є безперечною перевагою в порівнянні зі створенням гіпсових зліпків, для виготовлення яких часто потрібно кілька днів. Проведення об’ємного сканування помітно прискорює виготовлення імплантів, вінірів, протезів і будь-яких інших стоматологічних конструкцій.

Де можна зробити 3D сканування зубів в Києві

Бажаючим пройти швидку і безболісну процедуру сканування в Києві, рекомендуємо звернутися в клініку “Славія” на Лук’янівці. Наш стоматологічний кабінет оснащений сучасним цифровим обладнанням для отримання високоточних об’ємних моделей. Процедура проводиться досвідченим фахівцем. Отримані результати ви зможете передати в лабораторію або свого лікаря-протезиста.

 

 

Запис до стоматолога на Лук’янівці


    ЗАПИС НА ПРИЙОМ