Меню
МИ ПРАЦЮЄМО
Пн-Сб з 9.00 до 21.00 Вс з 10.00 до 18.00
МИ В СОЦ. МЕРЕЖАХ
Лікування Зубів Під Мікроскопом

Лікування зубів за допомогою мікроскопа

Навіщо потрібно і що таке лікування зубів під мікроскопом

Успішність лікування майже завжди залежить від кваліфікації стоматолога. Разом з тим, багатьох помилок і проблем можна уникнути використанням сучасного обладнання та інструментів, здатних розширити можливості лікаря. Він зможе застосувати весь наявний досвід для вирішення найскладніших завдань, до яких можна віднести пломбування кореневих каналів зуба, а також лікування у важкодоступних місцях. Іноді, недолік інформації стає причиною неправильних дій стоматолога, виправити які не завжди вже можна. Часто це обумовлено тим, що лікар не бачить повністю кореневий канал або ділянку зуба, і змушений діяти наосліп, орієнтуючись лише по рентгенівському знімку і тактильним відчуттям.

Щоб уникнути можливих помилок, рекомендовано проводити лікування зуба під мікроскопом. Для цього стоматологічний кабінет оснащується спеціальним приладом, що дозволяє отримати багаторазове збільшення. Оскільки кореневий канал відрізняється невеликими розмірами, будь-яке необережна дія може привести до його пошкодження, наприклад, викликати пробій стінок зуба. Також огляд часто утруднений кальцієвими відкладеннями. Сучасний мікроскоп зі збільшенням в 15-30 разів дозволить точно бачити місце лікування і дасть можливість безпечно працювати, без ризику зламати інструмент або пошкодити здорові тканини зуба.

До нас часто звертаються пацієнти інших клінік, з проханням повторного ендодонтичного лікування, яке викликане необхідністю витягти зламаний інструмент з кореневого каналу. В цьому випадку, працювати тільки по рентгенівському знімку просто неможливо, необхідно точно бачити стан каналу на кожному етапі процедури. Сучасний мікроскоп зі спеціальним підсвічуванням значно спрощує дії з пошкодженими каналами.

Ще одна перевага такого підходу – лікар, який використовує мікроскоп, зможе працювати виключно з ураженими тканинами, не зачіпаючи здорові. Так не будуть пропущені мікротріщини, стоматолог зможе приділити увагу ділянкам з нещільно прилеглими пломбами, а значить виключить ймовірність розвитку вторинного карієсу. Також мікроскоп дозволить розглянути місця установки коронок і більш ретельно обстежити коріння зубів.

Мікроскоп стане корисним при лікуванні кіст і гранульом. Його має сенс застосовувати і при виконанні інших процедур:

 • Обстеження емалі на наявність тріщин
 • Проведення реставрації зуба
 • Огляд коренів при підозрі на вертикальний перелом
 • Перевірка гирл кореневих каналів
 • Виявлення пропущених каналів і їх відгалужень
 • Пошук перекритих каналів (забитих кальцифікатом)
 • Пошук додаткового каналу у зубів мудрості
 • Закриття перфорації зуба

Проводячи лікування кореня зуба під мікроскопом, лікар зможе уникнути помилок, які є типовими для багатьох стоматологів. При використанні подібних пристроїв значно збільшується результативність лікування.

Лікування зубів під мікроскопом в Києві

Стоматологічна клініка “Славія” на Лук’янівці пропонує послуги стоматологічних кабінетів, обладнаних в тому числі і спеціальним обладнанням для дослідження пломбованих каналів. Наші лікарі володіють чималим досвідом щодо усунення найскладніших проблем із зубами.

Висока результативність лікування не в останню чергу забезпечена використанням сучасних мікроскопів з підсвічуванням і багаторазовим збільшенням. У нас проводяться стоматологічні процедури будь-якого ступеня складності, в тому числі і такі, що вимагають використання високоточних інструментів з одночасним ретельним контролем фахівця.

Ми гарантуємо:

 • Максимальну акуратність лікування
 • Точне визначення всіх можливих захворювань зубів
 • Мінімальний вплив на здорові тканини
 • Високу якість лікувальних і реставраційних робіт
 • Визначення поточного стану зубів
 • Ретельне пломбування каналів

Звернувшись в Лук’янівську стоматологічну поліклініку, ви отримаєте найякісніше обслуговування. Досвідчені лікарі дадуть свої рекомендації щодо подальшого догляду за вилікуваними або відреставрованими зубами, щоб ваша посмішка залишалася красивою і білосніжною.

 

 

Запис до стоматолога на Лук’янівці


  запис на прийом