Меню
МИ ПРАЦЮЄМО
Пн-Сб з 9.00 до 21.00 Вс з 10.00 до 18.00
МИ В СОЦ. МЕРЕЖАХ
Обстеження Стану Ясен

Обстеження стану ясен Київ Лук’янівка

Здоров’я порожнини рота – це мета, яка досягається не так вже просто, для цього потрібно обзавестися кількома важливими звичками, такими як систематичне відвідування стоматологічного кабінету, своєчасне лікування та дотримання правил особистої гігієни.

Зараз ми поговоримо про те, наскільки важливим є систематичне відвідування лікаря, щоб проблеми з зубами і яснами не наздогнали несподівано і як це буває, в самий непідходящий час.

Навіщо потрібно обстеження стану ясна?

Найчастіше до стоматолога ми звертаємося тоді, коли відчуваємо зубний біль і вкрай рідко звертаємо увагу саме на стан ясен. Але здоров’я ясен не менш важливе, ніж здоров’я і цілісність зубів. Незначний біль і дискомфорт згодом призводить до таких серйозним захворюванням як пародонтоз та інших. Щоб не допускати появи таких проблем, існує професійна процедура – обстеження стану ясен. За допомогою неї, лікар навіть на ранніх етапах розвитку захворювання може його виявити, і приступити до невідкладного лікування.

Як здійснюється обстеження ясна?

Обстеження здійснюється декількома методами:

  • апаратним;
  • ручним.

У першому випадку, робиться 3Д знімок або комп’ютерна томографія. Після чого лікар ретельно вивчає отримані матеріали і робить висновки щодо того, в якому стані знаходяться ясна.

Другий метод передбачає проведення:

  • Опитування пацієнта (збір анамнезу). Тут лікар вивчає скарги пацієнта і задає контрольні питання.
  • Зовнішнього огляду кольору і стану покривів.
  • Пальпації ясен і альвеолярних відростків. За допомогою цієї маніпуляції оцінюється консистенція і пружність ясен, а також те, чи відчуває пацієнт біль при натисканні. Таким же методом виявляється, кровоточать чи ясна і місця кровотечі.
  • Визначення рухливості зубів. Існує норма рухливості, але, якщо зуби розхитуються в яснах занадто сильно, такі ясна потребують швидкого лікуванні, інакше це може привести до втрати зубів.

Два цих методи в сукупності дають більш ніж детальну картину, на основі якої ставиться діагноз і виписується лікування. Виявлення проблем з яснами не займає багато часу і в більшості випадків ця процедура повністю безболісна.

Де можна пройти повне обстеження стану ясен?

Записатися на обстеження стану ясен (Лук’янівка Київ) Ви можете вже прямо зараз. Наша клініка спеціалізується на багатьох процедурах, тому ми можемо Вам запропонувати не тільки саме обстеження, а й комплексне професійне лікування, яке, безсумнівно, дасть позитивний результат. Кращі лікарі столиці і новітнє обладнання – це те, що ми пропонуємо нашим клієнтам, приєднуйтесь і будьте здорові.

Запис до стоматолога на Лук’янівці


    ЗАПИС НА ПРИЙОМ