Меню
МИ ПРАЦЮЄМО
Пн-Сб з 9.00 до 21.00 Вс з 10.00 до 18.00
МИ В СОЦ. МЕРЕЖАХ
микроскоп в стоматологии - гарантия точности работ

Лікування зубів під мікроскопом – гарантія точності робіт стоматолога

Як забезпечити високу точність лікування зубів?

Лікування каналів зубного кореня використовується тоді, коли ураження серйозні і досягають пульпи. Стоматолог повинен очистити їх, а потім запломбувати, що вимагає граничної точності. Завдяки застосуванню мікроскопа зробити це можна швидше, точніше і простіше.

Сучасні методи ендодонтичного лікування

Мікроскопічна ендодонтія – один з найсучасніших і технологічних методів лікування зубів, який набуває все більшої популярності, замінюючи традиційні методи виконання процедур без використання збільшувального обладнання.

Ендодонтичне лікування поступово стає стандартом, тому що дає гарантію якісного обслуговування пацієнтів. Вони будуть впевнені, що очищення кореневих каналів зуба під мікроскопом пройде набагато комфортніше, а можливі ускладнення будуть зведені до мінімуму.

Переваги використання мікроскопа

Зубні канали маленькі, вузькі і важкодоступні. Їх обробка, чистка і подальше пломбування вимагають точності з боку фахівця. Таким чином, мікроскоп виявляється корисним, так як здатний забезпечити не тільки значне збільшення порожнин кореня (до 25 разів), але і оптимальну освітленість оброблюваних поверхонь. В результаті:

  • Стоматолог краще бачить порожнину зуба і внутрішню частину каналів, а значить не пропустить жодного ураженого фрагмента при ретельному очищенні.
  • Лікування зубів під мікроскопом дозволяє побачити можливі пошкодження, тріщини, звуження або відростки кореня, а також додаткові канали, які іноді важко побачити навіть на рентгенівському знімку (наприклад, через накладення зображень на фото).
  • Використання мікроскопа в багатьох випадках скорочує терміни лікування за рахунок того, що він більш точний. Лікар має можливість побачити більше і провести весь процес за одне відвідування, ефективно усунувши вогнища ураження.

Крім того, при девіталізації (видаленні пульпи) і обробці кореневих каналів використовується місцева анестезія. А застосування збільшувального обладнання дозволяє зробити процедуру відразу – без багаторазового використання “отруючих” хімічних препаратів.
мікроскоп в стоматології - гарантія точності робіт

Як виглядає лікування зуба під мікроскопом

Все починається з рентгенівського знімка, завдяки якому стоматолог може оцінити, які ураження виниклі у зубі, де саме вони знаходяться і які дії слід зробити, щоб від них позбутися. На підставі цього розробляється план ендодонтичного лікування.

Мікроскоп, під час проведення процедури, розташовують у пацієнта над головою, встановлюючи його на спеціальний кронштейн, положення якого можна регулювати. Сильне збільшення зображення кореневих каналів дає можливість добре досліджувати порожнини зуба, що важко при проведенні процедури без допомоги мікроскопа.

До того ж, це дозволяє знизити ризик інфікування вже відкритих зубних каналів, яке може статися при більш тривалому лікуванні, що розтягнувся не кілька візитів. Після видалення карієсу і очищення каналів зуба, їх пломбують.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *