Меню
МИ ПРАЦЮЄМО
Пн-Сб з 9.00 до 21.00 Вс з 10.00 до 18.00
МИ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

Пластика вуздечки

Пластика вуздечки губи / язик1000 грн – 1200 грнЗапис на прийом

Пластика вуздечки

Пластика вуздечки губи / язик1000 грн – 1200 грнЗапис на прийом

Пластика вуздечки

Пластика вуздечки губи / язик1000 грн – 1200 грнЗапис на прийом

Пластика вуздечки губи Лук’янівка Київ

Пластика вуздечки – необхідна і затребувана в наш час, стоматологічна процедура. Вона проводиться після виявлення патології розвитку вуздечки, а саме, після того, як лікар виявив, що ця складочка має недостатню довжину. Нормальна довжина вуздечки становить від 2,5 до 3 см. Звичайно, все це дуже індивідуально, бувають випадки, коли людина має вуздечку довжиною в 1,9 см і це не доставляє йому абсолютно ніяких незручностей. Так в яких же випадках потрібно проводити підрізання вуздечки дітям? Далі ми про все докладно розповімо.

Коли потрібно робити пластику вуздечки?

Перші ознаки патології помічають самі батьки, адже дитина відчуває дискомфорт, і дає про це знати. Але, деякі симптоми не так очевидні, і виявити їх може тільки кваліфікований фахівець. Неправильна довжина вуздечки призводить до:

  • появи порушень ковтальних і жувальних функцій;
  • зміни форми язика;
  • появи щілини між передніми зубами;
  • дефектів мовлення;
  • формування неправильного прикусу;
  • того, що дитина не може витягнути язик, наприклад, для перевірки стану горла у терапевта;
  • хворобливих відчуттів під час чищення зубів, всі бо вуздечка знаходиться в дуже напруженому стані, трапляються навіть надриви.

Наслідки бувають різними, але, якщо Ви почали спостерігали хоч один з перерахованих вище тривожних дзвіночків, потрібно якомога швидше записатися на прийом до дитячого стоматолога. Підрізання вуздечки дітям (шевченківський район) – це нормальна і малотравматична процедура, яку обов’язково потрібно провести за призначенням лікаря. Так Ви вбережете дитину від численних ускладнень. Варто відзначити, що підрізання в дорослому віці вже не буде настільки простим і безболісним.

Як здійснюється пластика вуздечок?

Пластика вуздечок може здійснюватися кількома способами:

  • класичний – з використанням скальпеля і спеціального (пародонтального) ножа. Після підрізування лікар накладає кілька швів. Якщо операція пройшла правильно, процес загоєння займає кілька днів, після чого пацієнт не відчуває ніякого болю і дискомфорту. Ось чому такі маніпуляції повинні проводитися тільки професіоналами. Підрізання вуздечки дітям (Лук’янівка) – важливий процес, до якого наші фахівці ставляться з великою увагою і відповідальністю.
  • • лазерний – з використання лазерного скальпеля. Цей метод більш сучасний, до того ж реабілітаційний період після такого роду втручання набагато менший. Кровотеча відразу зупиняється за допомогою коагуляції судин, і краї рани виходять менш травмованими, в деяких випадках навіть не потрібно накладати шви. Після підрізання вуздечки у дитини лазерним методом рана заживає менше ніж за два дні.

Приходьте на пластику вуздечки до нас!

У нашій клініці на Вас і Вашу дитину чекають кваліфіковані фахівці і новітнє обладнання, тому така процедура, як пластика вуздечки не займе багато часу і пройде максимально безболісно. Діти нам довіряють, і не бояться приходити ще, а це найбільший комплімент для наших лікарів.

Запис до стоматолога на Лук’янівці