Меню
МИ ПРАЦЮЄМО
Пн-Сб з 9.00 до 21.00 Вс з 10.00 до 18.00
МИ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

Імплантація зубів

Імплантація Dio 10300 грн Запис на прийом
Імплантація Straumann 17500 грн Запис на прийом
Імплантація Neodent 11500 грн Запис на прийом

Імплантація зубів на Лукянівці в Києві

Втративши один або два зуба, ми не особливо турбуємося з цього приводу. Однак проблема серйозніша, ніж здається. Відсутність навіть одного зуба провокує зміни – інші зміщуються, порушуючи прикус, а оголені ясна страждають від вживання твердої їжі. Якщо втрачені жувальні зуби, дискомфорт під час їжі стає відчутнішим. Недолік зубів також знижує впевненість в собі і виникає сором при спілкуванні. Одним з популярних і перевірених методів відновлення повноцінних функцій щелепної системи є імплантація зуба.

Імпланти зубні – штучні корені, які виробляють з титану. Металевий штифт імплантують прямо в щелепну кістку, а потім на імплант встановлюють коронки або мости. Конструкція складається з гвинта і ланки, що з’єднує виріб з протезом. Імпланти не відрізняються від природних зубів за кольором, відчуваються, як справжні і забезпечують надійність, тому цей метод став затребуваним.

Термін служби імплантів

На прийомі у дантиста пацієнтів цікавить, що таке імплантація зубів і термін служби встановлених штифтів. Тривалість користування імплантами залежить від декількох факторів: враховується розташування штучного кореня, якість догляду за порожниною рота і частота відвідувань стоматолога. Штифти, які замінять жувальні зуби, відчувають більший тиск, ніж передні, тому такі імпланти протримаються менше. Відсутність догляду за щелепної системою і недогляд лікаря також зменшують час експлуатації титанового кореня. Стоматологічна клініка «Славія» надає послугу імплантації зуба в Києві за прийнятною вартістю, а також лікування перед установкою штифта. Середній термін служби імплантованих коренів – 10-12 років.

Плюси і мінуси

Позитивні сторони

 • Відновлення функцій зубного ряду
 • Відсутність дискомфорту при вживанні їжі
 • Міцність імплантів
 • Титан не викликає алергію і відторгнення
 • Безпека для здоров’я ротової порожнини
 • Впевненість в собі
 • Надійні зубні імплантати і вартість, яка влаштує бажаючих повернути гарну посмішку

Імпланти виглядають як природні зуби, тому ховати посмішку більше не буде необхідності. Після процедури імплантації відновлюється коректна жувальна функція і зникає незручність під час прийому їжі, що позитивно позначиться на травленні. Титанові штифти вставляються безпосередньо в кістку, тому не представляють небезпеки для інших тканин рота.

Негативні сторони

Штучні корені практично не мають недоліків, однак перед установкою рекомендується врахувати протипоказання до імплантації зубів:

 • Захворювання серця і судин
 • Проблеми з імунною і ендокринною системою
 • Патології кісткової тканини
 • Захворювання крові
 • Порушення психіки
 • Пародонтит
 • Хвороба щелепного суглоба
 • Поганий догляд за порожниною рота
 • Наявність імплантів інших органів

У цей список входять такі захворювання, як СНІД і венеричні, а також наявність в організмі злоякісної пухлини. Перед установкою штифтів стоматолог вивчає щелепних систему пацієнта на предмет різних патологій або дефектів прикусу. Такі проблеми також стають перешкодою для установки імплантів.

Корейські імплантати Dio

Імплантати виготовляються з різних матеріалів, все залежить від компанії виробника, також вони відрізняються формою і будовою. Чудово себе зарекомендували імплантати Dio – продукт південнокорейського виробництва, який останнім часом все частіше почав використовуватися на території України. Стоматологічні імплантати Діо бувають декількох видів:

 • SM і SM BioTite-H. Такі імплантати Діо відрізняються високою якістю, а ще вони повністю імітують людський зуб як зовні, так і в кореневій частині.
 • ExtraWide і ExtraWide BioTite-H. Надійні імплантати, які завдяки подвійній різьбі дозволяють добре зафіксувати конструкцію навіть на невеликій ділянці кістки.
 • Імплантати, спеціально розроблені для пацієнтів з дефіцитом кортикальної кістки.
 • Narrow Fix. Ці вироби незамінні для людей з невеликими вузькими зубами. Імплантати відмінно встановлюються в обмеженому просторі, без пошкодження коренів сусідніх зубів.

Швейцарські імплантати Straumann

Зубні імплантати Straumann визнані одними з кращих в світі, при їх встановленні виникає найменше випадків відторгнення. Це єдині імплантати, на які надається довічна гарантія, кожен пацієнт отримує спеціальний паспорт, в який вносяться всі етапи лікування, і фіксується кінцевий результат.

Імплантати Штрауман володіють найвищою швидкістю приживлення, завдяки спеціальному покриттю SLActive. Установка штифтів повністю виключає ймовірність втрати кісткової тканини.

У лінійці Straumann є велика кількість різних моделей імплантатів, наприклад, модель Standard відрізняється тим, що для її встановлення не потрібно розрізати ясна, а весь процес займає близько десяти хвилин. Standard Plus застосовується для відновлення передніх зубів, вони можуть встановлюватися як класичним, так і безшовним методом.

Імплантація (Шевченківський район) дозволяє підібрати найбільш підходящі моделі імплантатів, під кожен окремий випадок. Адже тільки індивідуальний підхід дозволяє домогтися найкращого результату.

Як встановлюється штифт

Імплантація зуба на Лук’янівці в клініці «Славія» проходить в 2 етапи. Переконавшись, що ротова порожнина пацієнта не містить хвороб, стоматолог приступає до імплантації штифта. Так як кістка не має нервових закінчень, біль концентрується тільки в яснах. Щоб усунути неприємні відчуття, використовується місцевий наркоз. Після розтину ясен, стоматолог формує отвір потрібного діаметру і угвинчує штифт в щелепну кістку. Імплант повинен стати одним цілим з кістковою тканиною пацієнта, щоб забезпечити міцність і довговічність використання. Потім фахівець прикріплює до штучного кореня тимчасову заглушку і зашиває розітнуті ясна. Спостереження за станом пацієнта з імплантованим імплантом триватиме 2-3 тижні. Через цей час на металевий корінь встановлюється з’єднує ланка і коронки. Останнє відвідування дантиста і красива посмішка відновлена.

Імплантація зубів, ціна на послугу, детальна інформація про процедуру і форма запису на прийом до стоматолога розташована на сайті.

Запис до стоматолога на Лук’янівці