Меню
МИ ПРАЦЮЄМО
Пн-Сб з 9.00 до 21.00 Вс з 10.00 до 18.00
МИ В СОЦ. МЕРЕЖАХ
Лікування зубів під наркозом дітям

Лікування зубів під наркозом дітям

Скарги маленьких дітей на зубний біль не можна ігнорувати. Разом з тим, не можна не відзначити, що діти відчувають сильний страх перед відвідуванням лікарського кабінету, особливо стоматологічного. Біль від бормашини часто призводить до того, що дитина відмовляється лікувати зуби, і ніякі вмовляння не допомагають домогтися того, щоб він смирно сидів в кріслі відкривши рот. Вирішити проблему допоможе лікування дитячих зубів під наркозом. Залежно від стану дитини це може бути місцеве знеболення або навіть загальний наркоз, при якому дитина вводиться в стан релаксуючого сну, що гарантує безпроблемне лікування без найменшого дискомфорту.

Коли рекомендований загальний наркоз:

  • При необхідності лікування найменших дітей
  • Якщо дитина категорично відмовляється сідати в крісло для звичайного лікування
  • У разі, коли необхідно виконати складну і тривалу процедуру
  • За медичними показниками, наприклад, дітям-алергікам або які мають захворювання ЦНС

Зануривши дитину в здоровий сон, стоматолог зможе виконати найскладніше лікування за одне відвідування, уникнувши нервування і виникнення небажаних страхів і фобій у дитини.

Чи безпечно лікування зубів під загальним наркозом дітям

Лікування зубів у дітей під загальним наркозом в Лук’янівській стоматологічній клініці здійснюється медикаментозним способом під контролем спеціальної анестезіологічної бригади. Досвідчений лікар-анестезіолог буде контролювати стан організму дитини протягом дії наркозу. Для цього використовується сучасне обладнання, що дозволяє відстежувати всі життєво важливі функції організму. У разі будь-яких змін стану пацієнта тут же проводиться корекція, щоб уникнути передчасного пробудження дитини або будь-яких інших небажаних наслідків.

Всі важливі показники відображаються на спеціальному моніторі, що виключає можливість помилки. Лікуванням же займається окремо лікар-стоматолог. Такий поділ функцій дозволить швидко і акуратно виконати все необхідне лікування, не відволікаючись на контроль показників.

Для загального наркозу використовуються перевірені препарати, не здатні завдати дитині шкоди. Вони не містять токсичних добавок, не викликають звикання і алергічних проявів, не накопичуються в організмі і максимально швидко виводяться з нього без будь-яких наслідків для дитини.

Перед початком процедури фахівці перевіряють загальний стан здоров’я, для чого проводяться всі необхідні аналізи. У разі, якщо анестезіолог виявить будь-які протипоказання для процедури вона буде скасована.

Після введення препаратів, дитина швидко засинає. Після цього його переносять в стоматологічне крісло і починають лікування. Середня тривалість перебування в релаксуючому стані – 2-3 години, після чого дитина прокидається, знову ж під контролем анестезіолога. У нього не залишається ніяких травмуючих спогадів, а тільки найприємніші враження від відвідування стоматологічного кабінету.

Лікування зубів під наркозом дітям на Лук’янівці проводять досвідчені лікарі, які мають досвід спілкування з найменшими пацієнтами. Кожен з лікарів є хорошим дитячим психологом, який знає, як заспокоїти дитину і викликати інтерес. Ми зможемо вирішити найскладніші проблеми, в тому числі такі, що вимагають виконання тривалих стоматологічних процедур. При цьому, жодна з них не залишиться в пам’яті дитини, і в подальшому він не стане відчувати ні найменшого страху при майбутньому відвідуванні лікаря.

Запис до стоматолога на Лук’янівці


    ЗАПИС НА ПРИЙОМ