Меню
МИ ПРАЦЮЄМО
Пн-Сб з 9.00 до 21.00 Вс з 10.00 до 18.00
МИ В СОЦ. МЕРЕЖАХ
Ігрова Адаптація Дитини До Стоматології

Ігрова адаптація дитини до стоматології: ми не боїмося стоматолога!

Дітки – це група пацієнтів, яка потребує особливого ​​рівня підготовки і уваги. Саме тому перш ніж приступити до лікування зубів у маленьких пацієнтів, відбувається їх адаптація – процес, що дозволяє знайти підхід до дитини, і провести високоякісне лікування без виникнення різних наслідків.

Навіщо потрібна ігрова адаптація дитини?

Дитина керується почуттями та емоціями, його складно в чомусь переконати, і, тим більше змусити. Тому для того, щоб провести лікування без використання наркозу, а всього лише за допомогою місцевої анестезії, дітям потрібно пояснити, що нічого страшного в цьому немає, і що потрібно якийсь час посидіти спокійно.

Через ігрову адаптацію дитя може познайомитися з лікарем, подолати страх і поглянути на незвичний для нього процес під приємним позитивним кутом. Таке звикання дитини до стоматології дуже важливо, адже ставлення до лікарів формується вже з раннього віку, а це значить, що доросла людина в подальшому може керуватися закладеними спогадами і уникати походів до стоматолога.

Як відбувається ігрова адаптація дитини до стоматолога?

Кожна клініка по своєму підходить до процесу ігрової адаптації, в стоматології Славія адаптація дитини до стоматології здійснюється наступним способом:

  • Під час першого візиту з дитиною обов’язково знайомиться його лікуючий лікар-стоматолог. Він в ігровій формі розповідає, що буде далі відбуватися, показує різні інструменти і питає дозволу у дитини на використання того чи іншого інструменту. Так можна легко визначити що найбільше лякає дитя і ще до початку лікування, лікар пробує переконати його у зворотному. Дитяча стоматологія (Шевченківський район) – місце, де кожній дитині приділяється стільки часу, скільки потрібно.
  • Всі лікарі проходять курси з підвищення кваліфікації, розвиваючи навички використання психологічних прийомів в процесі спілкування з дітьми. Таким чином можна нівелювати негативну поведінку дитини, і викликати в нього позитивні емоції.
  • Ми також працюємо з дітками, які мають негативний досвід лікування, з тими, кого силою утримували в кріслі. У нашій клініці ми показуємо їм зовсім іншу картину, витісняючи негативні болючі спогади, щоб забезпечити звикання дитини до лікування зубів.

В результаті дітки сідають у крісло самостійно і повністю довіряють лікарю, а в такому стані лікування здійснюється швидко і без будь-яких больових відчуттів.

Коли адаптація не є вирішенням проблеми?

Всі діти унікальні, як і їх характер, реакція, поведінка. Занадто вразлива малеча погано піддається адаптації, вони, як правило, стоять на своєму і ніякі вмовляння на них не діють. Ще зустрічаються гіперактивні пацієнти, їм подобається і гра і знайомство, але припиняти це веселе заняття вони не хочуть, тому і в кріслі їм важко всидіти. Але, варто пам’ятати, що дитяча стоматологія Лук’янівка – це клініка, де зроблять все можливе.

Окрема група – діти до 2 років. Дитина до 2 років – непередбачуваний пацієнт, складно передбачити його реакцію на ту, чи іншу маніпуляцію лікаря. Деякі можуть розплакатися відразу ж, після включення бормашини. Тому лікування таких дітей часто відбувається під наркозом.

Запись к стоматологу на Лукьяновке


    Записаться на прием