Меню
МИ ПРАЦЮЄМО
Пн-Сб з 9.00 до 21.00 Вс з 10.00 до 18.00
МИ В СОЦ. МЕРЕЖАХ
3д сканирование зубов и челюсти

Чому важливо для діагностики 3Д сканування зубів і щелепи

Як поліпшити діагностику стоматолога?

Інтраоральний 3D-сканер – це інноваційний пристрій в сучасній стоматології, що дозволяє отримати віртуальну тривимірну модель порожнини рота пацієнта і її стану. Інструмент застосовують в процесі діагностики та комплексного лікування зубів, а також в імплантології та ортодонтії (при протезуванні або виготовленні ретенційних накладок і ортодонтичних апаратів для виправлення дефектів прикусу).

Для чого використовується внутрішньоротовий сканер?

3Д сканування щелепи дає можливість отримати зображення зубного ряду при значному збільшенні, оцінити стан зубів, виявити проблеми і планувати роботу. Фото зі сканера, видиме на моніторі, може побачити і сам пацієнт, якому стоматолог легко пояснить, які недоліки були діагностовані і як їх усунути.

3Д сканування зубів і щелепи

Переваги інтраорального 3Д пристрою

Внутрішньоротовий 3D-сканер дозволяє отримувати цифрові відбитки зубів, замінюючи традиційні гіпсові або силіконові зліпки, що викликають у багатьох пацієнтів неприємні відчуття, аж до блювотного рефлексу. Прилад робить якісні цифрові відбитки навіть складних і важкодоступних місць у роті.

  • Використання сканера не тільки скорочує час обслуговування, але і впливає на точність виготовленої протезної реставрації, завдяки чому результати роботи більш довговічні і естетичні. 3Д сканування зубів знижує кількість помилок, викликаних реставрацією, а це означає, що пацієнт уникне подальших відвідувань для виправлення і повторної підгонки.
  • Внутрішньоротовий сканер може за секунду зробити кілька тисяч фотографій, які видно на екрані монітора у вигляді кольорового 3D зображення. Зуби зняті з кожного боку, показуючи їх анатомічну будову, а також будову ясен, масштаб карієсу або неправильного прикусу.
  • Обмежена кількість радіації під час обстеження також є величезною перевагою. Крім того, неінвазивне обстеження проходить швидко і ефективно, не доставляючи ніякого дискомфорту пацієнту, тому його можна проводити навіть маленьким дітям, яким необхідна установка ортодонтичних камер або пластин.

Зображення, отримані сканером, зберігаються у вигляді файлів (наприклад, в хмарі) і можуть передаватися в режимі реального часу в протезну лабораторію. Завдяки їм знижується витрата силіконових матеріалів і гіпсу для виливки моделей щелеп. Після проектування реставрації зубів на основі зображень зі сканера, її можна виготовити на 3D-принтері.

Друк ортопедичних реставрацій може проходити як в протезній лабораторії, так і в кабінеті стоматолога. Потім готовий виріб виймається з принтера і надівається на пацієнта. В один і той же день може пройти як візит, під час якого за допомогою 3D-сканера знімається віртуальний відбиток, так і візит, під час якого встановлюється готова Реставрація. Завдяки цьому пацієнт швидко досягає бажаного ефекту у вигляді нової красивої посмішки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *